KONSPIRAČNÍ TEORIE

Známé osobnosti, které vyzývají občany, aby se vydali do ulic. Členové Kongresu, kteří volají po veřejném lynči úředníků Bílého domu. Celebrity a média, kteří téma popularizují a volají po revoluci. Směřuje USA k občanské válce?

Téma třetí světové války je často spojováno s jadernou hrozbou.
Před rokem, když běžela další z mediálních manipulací o hrozbě KLDR a jaderné války si většina lidí myslela, že třetí světová je tu. Omyl, jediné co přišlo, byl nárůst výroby zbraní v USA. Třetí světová válka dost možná už probíhá. Příprava na ni rozhodně.

V sekci "konspirace" jsme před dvěma dny vydali článek o NWO (odkaz na tento článek najdete dole). Kdo za těmito tajnými spolky stojí? Kdo jsou? Na jejich srazy se jezdí výhradně na pozvání, navštívili tyto setkání někdy nějací Češi?
Navštívili, pojďme si v článku říct kdo konkrétně. Upozorňujeme, že informace z článku nepochází z naší fantazie,...

Obecně lze říci, že všechny konspirační teorie vznikly někdy před dvaceti až třiceti lety. Z velké části vznikly tak, že profesionální mediální týmy o těchto konspiracích natočily dokument. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby konspirace vznikly na základě lidské fantazie, třeba jako pohádky.
Divné je to, že konspirační teorie, dokud o nich...