Aktualizace Facebook dorazila do České republiky. Bude sranda nebo pravda?

25.08.2018

Aktualizace Facebook byla spuštěna 
...a bez vážnějších komplikací byla nainstalována z 20% a zatím se nepředpokládá, že by aktualizaci někdo narušil. Zdá se, že antivirový systém je v tichém nebo možná uplně vypnutém řežimu a nikdo si bez jeho zapnutí neuvědomuje, co probíhá. To, že se zablokovala sem tam někde jedna stránka, nebo byl smazán příspěvek se Včelkou Májou, protože připomíná tradiční rodinu, to už jsme si asi možná i zvykli a snažili se chyb s Vilíkem vyvarovat. Ale jak se chcete vyhnout situaci, že ráno, plní energie zapnete počítač, natěšení na to, že budete negativně psát o migraci, zaplatí vám za to Irán a objednal si to Putin, protože díky vašemu komentáři nebo článku chce dosáhnout moci v Evropě? Praštěné, že? Smazání naší a dalších několika stránek v České republice ukázalo, že někdo touží po jednom názoru a jedné pravdě. A to už tu bylo! Druhý názor je důležitý, bez druhého názoru by nebylo těch bláznů, kteří si dovolili jít proti davu a šířit fakt, že Země je kulatá a ne placatá. Nebýt druhého názoru, nikdy se váš kolega nedozví, že smrdí, protože jen voní a jiný názor na to být nemůže. Že nemohu srovnávat hrušky a jablka, proč by ne? Když si koupí veřejný mínění Trump s Putinem od Facebooku, je to světová ostuda a měli by být předhozeni lvům. Když se liberálové složí s liberálama z EU, aby se vymazaly nepohodlné stránky, to je přece v pořádku. Hájí demokracii.
A tak brzy konečně zmizí snad už úplně názory dvojek a plně propagovány budou pouze jedničky. Jedničky jsou nejlepší, protože neví, kdo je za nimi jako dvojka, bláhově se tak jedničky celou historií pasují do role vítězů. Co když je někdy ale lepší ta dvojka? To nepoznáte, když na trať pustíte jen jedničku. Jedničky jsou dnes jasní demokrati a kavárna, dvojka jsme my, xenofobové a ruský agenti, placení Iránem.
Nedejme se, AKTUALIZACE JE ZLO! Aktualizace (pokud to slovo čtete jako "cenzura", je to váš problém, za který nemůžeme ale možná ho máme taky) zničí druhé názory. Zůstanou jen ty první. Už víš, kdo je první a kdo je jednička?

V České republice je většina lidí snad svéprávná,
nebo aspoň to o nich tvrdí jejich podplacený doktor a ta většina svéprávných si ráda přečte názor Otevřených očí na oči zavřené. Zároveň si pár těch svéprávných zajde omrknout, co píšou další svéprávní na ČT24 o nesvéprávných. Jenže bez komentáře Protiproudu ta svéprávnost nesvéprávné pravdy přestává mít význam. Stop projevům nenávisti a Hřebenář skončí na podpoře, protože rasistické komentáře zmizí hned po aktualizaci. Antifa s černou vlajkou podniká zoufalé kroky a Japonce se Slovákem označí za migranty. Žít Brno přidá názor, že migrace je skvělá a že by měl migrovat každý, jednou, někam. Manipulátoři.cz zapomenou na server stredoevropan.cz, který se jim znelíbil pravidelným sdílením tří set článků s pravdivým obsahem, který proloží hoaxem o znásilněném pejskovi. Manipulátoři díky tomu mají práci na týden. Znásilnění psa se přece vyšetřit musí. Pravda pošpinit taktéž...

Facebooková zeď, rok 2019
Facebooková zeď, rok 2019

Aktualizace/cenzura se nedotkne jenom příznivců migrace a odpůrců okupačních vojsk Zemana a Babiše. Dotkne se i desítek ufologů, kteří tak rádi třeba morezprav.cz (občas nahlédnu, blázen je ten, který nevěří v nic, ale lež médií sdílí jako první). Morezpráv je tedy považováno za ohrožení demokracie, protože hovoří o UFO a UFO. A o UFO píší hlavně alternativní média a ta tu chtějí ruskou invazi.
Morezprav je tedy stejné nebezpečí, jako třeba atomová bomba v KLDR. Jedním sdílením článku totiž jednu takovou malou bombičku můžete odpálit, v podstatě i jo, když článek bude dost šokující!
No co, aktualizace prostě bude přínos pro všechny. Nikdo nebude nic vědět a všichni budou moci lhát.
Jen kavárny se bez nás unudí... Vždyť právě na tom facebooku je krásně vidět, že Kavárna se umí bavit v heslech a jakmile vybočíte z jejich algoritmů, kdy nejsou schopni na váš argument naleznout správné heslo, obrátí svoji láskyplnou tvář a nasadí jednání psychopata. Osočí Vás několika urážkami, zakončí to ruským švábem a pro jistotu nahlásí každý váš komentář.


Názor Otevřených očí je názor. Nebo pravda? Jak chcete, tady není Zuckerbergovo.
 

Všichni to znáte - sluníčko tam, sluníčko tuhle a argument nikde. Oni se sice o argument snaží, ale ve výsledku je to, jako když mouchu přejede válec, pokud tedy válec nepředstavuje "flastenec" a neargumentuje slovy "ty sluníčkářská ku*do, doufám, že tě muslim znásilní!" V takovém případě s přehledem vyhrává sluníčko, podobně jako vyhrálo Rusko...

Nepochopitelné... Němečtí občané se cítí ohroženi, demonstrují proti kriminálním činům migrantů, policie proti nim nasazuje vodní děla.
Naopak vyhrožující islámský radikály, pod vlajkami Islámského státu, nechává policie být. Bez komentáře. Video původně na sociální síti facebook, ale jelikož se tyto videa záhadně ztrácí ze sociálních sítí, video...