Čechům vadí uprchlíci, ale demonstrovat proti jejich umístění do ČR jde zatím jen 250 lidí

12.06.2018

Velká většina obyvatel České republiky je proti zaplavování Evropy migranty. Není totiž ani týden, aby se do naší malé země nedonesla zpráva o vraždě, znásilnění, nebo "jen" nepokojích spáchaných přistěhovalci z Afriky. 
Všechny tyto zprávy ze zahraničí jsou čtenější a sledovanější, než kterákoliv jiná zpráva. Ani ten Babiš nedokáže lidi vytočit tolik, jako právě zmíněné útoky muslimů a přistěhovalců z Afriky. 
No možná...
Co spojení Babiš - přistěhovalci?
Naše nelegitimní vláda v čele s Andrejem Babišem totiž koná tak, že její politické kroky se rovnají zradě. Zradě na lidu České republiky.
Smlouvy jako Marakéšská, Istanbulská, Newyorská, Dublin 4, jsou obrovským nebezpečím pro naši zem. V těchto smlouvách, dohodách a rezolucích se za humánními myšlenkami schovává zlo, které ohrožuje budoucnost národů České republiky.
Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar (ANO) zcela skandálně podepsal jménem ČR v africkém Maroku politickou deklaraci o migraci a rozvoji pro léta 2018-2030. Tento dokument v mnoha bodech vyjadřuje podporu legální migraci Afričanů do Evropské unie. Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjártó (FIDES) dokument označil za "extrémně pro migrační a odporující zájmům Maďarska i Evropy" a proto jej odmítl podepsat. Zmiňovaná politická deklarace v podstatě z nelegálních uprchlíků udělá legální (zjednodušeně řečeno). 

Tyto smlouvy a deklarace jsou nejen v rozporu se zájmy občanů České republiky, ale jsou přímo v rozporu s naší ústavou. Veškeré dohody takzvaného Globálního paktu jdou proti zájmům Čechů, Moravanů a Slezanů! Jdou proti všem národům EVROPY !  
To by mělo občany této země vytočit do ruda, ač nejsme žádní komunisté, jak se nám neustále v ČT24 snaží namluvit...
Podle nich kdo nesympatizuje se stranami demokratického bloku a má vlastní názor je komunista, nacista, fašista, v tom lepším případě dezinformátor nebo rasista. 
Podle České televize v této zemi žije nejspíš 80% fašistů, nacistů, Stalinů a Leninů. Podle nás v Česku žije 80% lidí, kteří používají selský rozum a jednoduše zde nechtějí něco, co selhalo na západě. 

Je spíše s podivem, že velká většina obyvatel se negativně staví k migraci, ale říct jasné NE smlouvám, které do naší země přistěhovalce přivezou, plánuje zatím jen 250 lidí. 
V události založené na sociální síti facebook potvrdilo totiž účast zatím jen 250 lidí a téměř 1000 má o událost zájem. Je otázka, jestli lidi vědí o založené události, nebo demonstraci navštíví i bez toho, aby účast potvrdili. Koluje totiž mnoho propagačních letáků, které si už desítky, možná stovky lidí vložily místo profilových obrázků. 
Odkaz na událost založenou na fb: 

Demonstraci neorganizuje žádná politická strana, je to akce občanů České republiky, organizují ji aktivisté, kteří dlouhodobě sledují současné dění zde u nás, i v Evropě. Jsou mezi nimi lidé, kteří se zúčastní demonstrací v Německu proti islamizaci a Merkelové. Na oplátku prý Němci přijedou k nám na Klárov. Páteční demonstrace se nezúčastní ale jen Němci, předpokládá se i příjezd několika desítek Rakušanů. Jak jsme se dozvěděli od organizátorů akce, na demonstraci vystoupí několik známých jmen. Mimo jiných na páteční demonstraci zazpívá a zahraje i písničkář JoRek, kterého znáte nejspíš z našeho webu nebo facebookové stránky, kdo ne, zde přikládáme video. 

Ostatně co organizátoři píší v události a jaké jména se demonstrace zúčastní si můžete přečíst zde nebo v události výše. 


Vyzýváme občany České republiky k JEDNOTĚ... Musime společně i s našimi přáteli ze zahraničí. Rázně a nekompromisně říci vlastizradným politikům, že je konec s rozhodovaním ,,O NÁS BEZ NÁS" !!! Že si tu nikdo nebude hrát na bohy !!!
Tedy 21. a 22.6.2018 v Praze na Klárově, od 12h. se koná shromáždění na obranu našich práv, svobod a budoucnosti..
Na shromáždění vystoupí krom občanských aktivistů také známí i méně známí zpěváci a hudebníci, osobnosti kulturního, ale i politického dění.
Na tomto shromáždění předáme vládě a jednotlivým lidrům politických stran naše stanovisko s ultimativním požadavkem na odstoupení od všech smluv Globalniho paktu. Kde stanovime datum do kdy budeme požadovat zveřejnění stanoviska vlády České republiky! Tyto požadavky napíšeme i v otevřeném dopise vládě a zašleme do médií. Dále také zveřejníme otevřený dopis, který také zašleme do televizních médií, který bude adresován našemu prezidentu České republiky Miloši Zemanovi.
Občané České republiky... Češi, Moravané, Slezané ... Již není jiné možnosti něž silného nátlaku ze strany nás občanů.
JEDEN ZA VŠECHNY VŠICHNI ZA JEDNOHO !  

Vládo, ODSTUP od smluv Globálního paktu!

ČASOVÝ HARMONOGRAM DEMONSTRACE

21. června - ČTVRTEK
12:00 - 16:00
Zahájení shromáždění následovaný doprovodným programem

12:30 - 16:00
Proslovy
Hudební produkce skupin a zpěváků
Podpisové akce

16:00
Zahájení hlavního programu
Přesun ke Strakově Akademii

16:20 - 17:00
Výzva vládě a předání požadavků

17:00
Návrat na Klárov

17:20 - 22:00
Proslovy a hudební doprovod

22. června - PÁTEK

12:00 - 16:00
Pokračování shromáždění následované doprovodným programem

12:30 - 17:00
Proslovy
Hudební produkce skupin a zpěváků
Podpisové akce

17:00 - ?
Zahájení hlavního programu

Vzhledem ke skutečnosti, že se stále hlásí více osobností se zájmem o vystoupení na demonstraci, bude kompletní program sestaven zhruba týden před demonstrací. Časový harmonogram je orientační a může se vzhledem k okolnostem mírně změnit. Vedle místa demonstrace bude postaven velký stan pro rodiče s dětmi. Demonstrace bude oba dva dny rozdělená do dvou proudů, t.j. na doprovodný a hlavní program.

Doprovodný program bude kulturního a informačního charakteru doplněný podpisovými akcemi petic a trestních oznámení, jmenovitě Petice proti ratifikaci Istanbulské úmluvy, kde se nasbíralo do dnešního dne několik tisíc podpisů stejně tak jako petice za odmítaní plnění Dublin IV, dále trestní oznámení na provozovatele sociálních sítí atd... V rámci doprovodného programu vystoupí řečníci, kteří se z časových nebo organizačních důvodů nedostanou ke slovu v hlavním programu. Doprovodný program bude provázen i hudební produkcí jednotlivých umělců a skupin.

Hlavní program proběhne v odpoledních hodinách v době, kdy končí lidem pracovní doba a očekává se nejvyšší účast. Zde vystoupí osobnosti z politického a společenského spektra a zástupci spolků a iniciativ. Hlavní program bude hlavně ve znamení nátlakové akce na vládu, za její odstoupení od proimigračních deklarací, jako např. Newyorská deklarace o migrantech a uprchlících nebo Marrákešská deklarace a hlavně od záměru ustoupit od ratifikace Globálních paktů.

Akce má též za cíl seznámit širokou veřejnost o problematice migrace tak, jak je uvedena v mezinárodních deklaracích a smlouvách a upozornit na skutečnost, že ratifikace Globálních paktů fakticky znamená kontrolovaný, pravidelný a hlavně neziskovými organizacemi prováděný a řízený příjem migrantů na území České republiky s drtivými dopady na českou veřejnost.

Informace budou samozřejmě průběžně aktualizovány.

Účast na demonstraci potvrdili:
Proslovy:
Sany Davis - Čech žijící v Kanadě
Petra Anaconda Lhotáková - Expolicistka, aktivistka
Franta Kubásek - aktivista
Ivana Schneiderová - Iniciativa Tradiční Česká rodina
Andréa Komárková - Kandidátka do parlamentu za SPD
Roman Ruhig - Spoločne za Slovensko
Mario Autunno - BärGiDa Berlín
Yuliyan Angelov Ivanov - Bulharsko
Martina Schneider - Rakousko (+ ca. 300 osob)
Věra Řezníčková - dlouholetá aktivistka
Broňa Macka
a další, seznam bude nadále doplňován

Hudební produkce:
Pepa Nos
Robert Žák se skupinou PHONETIX
Jana Hrušková za doprovodu harmonikáře Pavla Ericha (Podřipský harmonikář)
Jakub Jáka Moravčík kytara a zpěv
a další, které si ponecháváme jako překvapení

Účast na demonstraci v jednání:
Proslovy:
Jaroslav Doubrava - senátor
a další, kteří zatím nechtějí být jmenováni
Ivan Vyskočil - herec

Oslovené osobnosti a skupiny prozatím BEZ odpovědi:
Představitelé politického hnutí SPD
Petr Hampl - sociolog
Martin Konvička


                      Projekty

Všichni to znáte - sluníčko tam, sluníčko tuhle a argument nikde. Oni se sice o argument snaží, ale ve výsledku je to, jako když mouchu přejede válec, pokud tedy válec nepředstavuje "flastenec" a neargumentuje slovy "ty sluníčkářská ku*do, doufám, že tě muslim znásilní!" V takovém případě s přehledem vyhrává sluníčko, podobně jako vyhrálo Rusko...

Nepochopitelné... Němečtí občané se cítí ohroženi, demonstrují proti kriminálním činům migrantů, policie proti nim nasazuje vodní děla.
Naopak vyhrožující islámský radikály, pod vlajkami Islámského státu, nechává policie být. Bez komentáře. Video původně na sociální síti facebook, ale jelikož se tyto videa záhadně ztrácí ze sociálních sítí, video...

V Drážďanech se dá hovořit už o tradici, která začala na přelomu roku 2017/18 a pokračuje pravidelně každé pondělí až do konce léta. Podle informací hnutí Pegida tyto poklidné a nenásilné pochody Němců budou pokračovat, dokud Merkelová neodstoupí. Další podmínkou pro ukončení těchto procházek je deportace uprchlíků, kteří nedostali v Německu azyl. ...

Mnozí možná stále čekají na odhalení nové facebookové stránky, když nám ta předešlá byla bezdůvodně smazána. Mnohé teď ale zklamu, zatím žádný nový projekt neočekávejte. Za současné situace, která na sociální síti Facebook panuje, by postrádalo jakýkoliv význam vydávat energii a čas na něco, co by bylo během několika dní, možná týdnů, za přispění...

Včerejší demonstrace v Německu musela policie rozhánět vodními děly. Tisíce protestujících se střelo s antifašisty. Nejsme mediální stránka, pouze se snažíme dostávat záběry z Německa, ale i z jiných evropských zemí, mezi občany České republiky. Facebook tomu brání jak jen může, smazal a zablokoval všechny stránky i účty, které se snažily o to samé...

Po víkendové vraždě jednoho Němce a dalších zraněných (podle informací OrakelDebakel 3 je mrtvým dokonce němec ruského původu), kterou spáchal dle informací medií imigrant/uprchlík, se srotili občané Saské Kamenice (Chemnitz) a demonstrovali proti dlouhodobě trvajícímu násilí ze strany uprchlíků. Německá provládní media okamžitě rozjela proti...

Dnešním dnem nám bylo oznámeno, celkem stručně a jasně - Váš příspěvek "Otevřené oči" porušuje naše zásady komunity, proto byl odebrán.
Stránka se 17 000 fanoušky a týdenním dosahem 600 000 čtenářů je pro ně příspěvek, který se stal nedostupný i pro nás a tím je ztracený i jeho obsah. Koho zajímá, že si s těmi videi dal někdo...

Aktualizace/cenzura se nedotkne jenom příznivců migrace a odpůrců okupačních vojsk Zemana a Babiše. Dotkne se i desítek ufologů, kteří tak rádi třeba morezprav.cz (občas nahlédnu, blázen je ten, který nevěří v nic, ale lež médií sdílí jako první). Morezpráv je tedy považováno za ohrožení demokracie, protože hovoří o UFO a UFO. A o UFO píší hlavně...

Než začnete číst...Článek byl psaný týden před "čistkou" facebooku. Dnes by vypadal jinak :-)
Není internet jako internet

Internet je užitečný, co se týče předávání nových informací, zkušeností, zážitků, je prospěšný obchodu. S internetem jde přece vše mnohem lépe a rychleji! Nebo ne? V článku zkusíme nahlédnout do nebezpečí internetu, nahlédneme do...

Dokument o integraci migrantů do švédské společnosti. Selhal multikulturalismus? Názor si udělejte sami. Na našem webu nekrademe ničí práci, jen se snažíme zprostředkovat videa, která jsou ústředním tématem našich stránek. Sdílíme videa, která nám facebook díky dnešní politické korektnosti maže, nebo sdílíme videa, která jsou příliš dlouhá pro...