Evropa se mění na Afriku. Média se už změnila, co ještě přijde?

26.07.2018

Nový styl migrace. Klimatické změny devastují celý svět. Média to přehlíží, změnila se nebo mlží kvůli panice? Na obloze uvidíme krvavý měsíc déle jak dvě hodiny. Zatmění, které nikdo z nás nezažil a už nezažije. Článek ve kterém souvisí vše se vším, pokud dočtete do konce.

Invaze do Evropy se změní 

Mnozí zaznamenali, i díky pohotovému a globálnímu informování médii. . Invaze do Evropy se mění. Proto bylo potřeba globálně informovat Evropany, aby nebyli zaskočeni v příštích dnech, měsících, i letech. Překvapeni z toho, až nějakou z cest na trase Afrika - EUropa naplno ovládnou obchodníci s lidmi, neziskovky a v neposlední řadě, kultura z Afriky. Která, jak si můžeme všimnout na videu, je velice pestrá.

Muži vedou své ženy a ty zase své děti. Na každém vidíme jizvy a ve všech očích smutek, to vše mají z války. Z války co probíhá na celém africkém kontinentě. Takto vysílení váleční uprchlíci jsou vděční za každou noc v uprchlickém táboře, ba co víc, jsou tak vděčni celé Evropě, že nechtějí trávit dny pouze v táborech ve Španělsku, Řecku, Itálii, oni se chtějí o africkou kulturu podělit i s námi, tak moc jsou Evropě vděční. Stěhování kontinentu vydělává převaděčům, drogovým dealerům, neziskovkám, politikům, kteří budou dostávat dotace na migranty (150 000 korun za každého přijatého migranta) velká šance pro Babiše "odčinit" dotacemi na migrantky Čapí hnízdo a upřít pozornost na dotace pro migranty. Média nám řeknou, co si máme myslet. Lidi totiž jinak myslí hrozně dezinformačně. Raději dnes své názory ani nikde neprezentovat, mohli byste tím dezinformovat ostatní a třeba být žalován, za ohrožení světa. Šíříte totiž svými názory strach a rasismus.
A v České republice jsou prý největší rasisté, říkali to na ČT, ta to vyčetla z průzkumu v Británii, jehož se nezúčastnili Češi a byl to průzkum o populismu a extremismu v Evropě. Co víc, byl to průzkum dělaný na internetu a umím si představit jak kdo "vtipně" vyplňoval. Každopádně jsme rasisté a měli bychom být zticha. Stěhování Afriky vydělává prostě všem, jen ne obyčejným lidem.
A tak menšina politiků, lidí v médiích a sluníčkových paraplíček, rozhoduje o osudu milionů Evropanů... 

Svět se mění...

Je tu přelom tisíciletí a ten nezažije opravdu každý, jsme tak trochu Ježíšové Kristusové. Představa, že se narodím v roce 2020 a na další přelom budu čekat 920 let, je hrozná. Zvlášť při změnách, které vidíme. Růst populace, která ještě před 150 lety byla na jedné miliardě a dnes už je na osmi. Podle přírodních zákonů přemnožený druh začne vymírat. Jen to pořád nikdo nechce chápat, nebo se neobjevil žádný Kristus, no nevadí, invazi do Evropy mnozí pořád nechápou jako řízenou destabilizaci Evropy. Klimatické změny, které přišly až nečekaně rychle, by lidé ale vidět a chápat už měli. Protože pokud  to půjde tempem jakým to jde, možná už za dva roky zde nebudeme pěstovat ani řepku, jako spíš kokos a banánas. Ostatně, zahradníci a pěstitelé už k nám míří, aby nás naučili africkým zvykům a trikům pěstitelů kokosu. Třeba jsou klimatické změny důvodem této invaze, sucho a extrémní vedro nezvládneme bílí, oni nás jedou op*chat, aby mohli rasou míchat! 

Klimatické změny jsou rychlé a ničivé. Souvisí to s přemnožením lidí? Mohou za sucho nebo bleskové záplavy naše prdíky a dým továren v ovzduší nebo,
a teď hodně konspirace, jsou tyto klimatické změny někým řízeny? Klimatická válka, podle některých konspiračních teoretiků už byla zahájena a má vést ke snížení populace. Podle této teorie ale proti sobě stojí celý svět, protože sucho a požáry nejsou záležitostí pouze Evropy, stejně tak vítr a záplavy. Leda by se Putinovi nebo Trumpovi ten HAARP vymkl kontrole...Nebo snad mimozemšťani četli prohlášení Trumpa o emigraci na Mars? V tom případě by si EU měla vzít příklad z mimozemšťanů. 
Držme se raději reality a tou jsou klimatické změny. Požáry v Řecku vystřídaly záplavy. 

Na videu vidíte hlavní město Řecka, které po několika dnech požárů zasáhl prudký liják a s ním spojené sesuvy půdy a záplavy. Zároveň přidávám odkaz na stránku, která se klimatickým změnám, alespoň jejím následkům, v podobě autentických videí věnuje každý den. To proto, že v médiích se dělá, jako by se nic nedělo.  https://www.facebook.com/severeweatherEU/

Požáry hlásí už i Californie, kterou už v minulých letech dost potrápily. Ostatně, stačí hledat, sledovat zahraniční média nebo weby, které se věnují těmto tématům. Lidé téměř nevěděli o požárech v Řecku. Smutné, když je svoboda slova a desítky médií, přesto lidé jsou buď lhostejní nebo informaci nezaznamenají, to souvisí i s další částí článku.

Média se změnila?

Média se změnila. A to především v tom, jakou informaci a zprávu předávají veřejnosti jako tu důležitou a hlavní. Jednoduše řečeno, média přestala strašit v době, kdy by na to měla právo. A naopak v době kdy hoří Kalifornie, Řecko, Švédsko, ničivé bouře se proženou tam nebo tam, tak nevidíme žádné články o konci světa či extrémních klimatických změnách. Přitom před dvěma lety vycházely téměř pravidelně. Nemluvě o tom, když na druhém konci světa byly záplavy a tady to prezentovali jako konec světa, polovina hlavních zpráv pak nebyla o ničem jiném. Nejsou to pouze klimatické změny, díky kterým pozoruji změnu médií. Rande Trumpa s Putinem jsme dostali naservírovaný jako bulvární čtenáři. Ostatně názvy článků typu: ,,Putin dal Trumpovi míč, který ho následně hodil po své ženě a ta ho chytila", všichni pak měli radost a my jsme měli radost, že to víme a že nemusíme složitě dohledávat důležité zprávy. Putin a Trump, byla mimochodem i výmluva ČT, když reagovala na naše video, které se šířilo na Facebooku tak rychle, že už druhý den mělo 3500 sdílení. Nezbylo ČT24 nic jiného, než reagovat a tak napsal jeden z redaktorů k videu něco ve smyslu, že probíhal summit Trumpa a Putina, proto se nepokoje ve Francii do zpravodajství vešly pouze v deseti sekundách. Jistě, zřejmě kvůli rozebírání prezidentských voleb v USA u příležitosti setkání Putina s Trumpem, byli zaměstnáni všichni zaměstnanci ČT24 a proto nemohli publikovat ani článek na web nebo facebook. A proto v té krátké reportáži zaznělo, že se oslavy obešly bez větších incidentů.

Krvavý měsíc - náš konec? 
Jde o zatmění. To nastává tehdy, když se Slunce, Země a Měsíc dostanou do jedné linie. Zemský stín padá na Měsíc, čímž ho zastíní. Karmínově červená barva vzniká v případě, že se sluneční světlo lomí zemskou atmosférou. Proto Měsíc vypadá červeně (krvavě). Krvavý měsíc je poměrně vzácný jev, který se za posledních více než 500 let objevil pouze několikrát. Ovšem v předchozích letech se obevil už 4x, a to je opravdu extrémně vzácné. V roce 2014 se objevil 2x, v roce 2015 též 2x. Další zatmění Měsíce (krvavý Měsíc) má nastat dnes 27. 7. 2018. A poslední v příští roce. 

Co říká bible?

"Ukážu zázraky na nebi i na zemi, krev, oheň a stoupající dým. Slunce zakryje tma a měsíc krev, než přijde veliký a hrozný Hospodinův den."
Bible, Joel 3,3-4

"Když otevřel šestou pečeť, spatřil jsem, jak nastalo veliké zemětřesení. Slunce zčernalo jako žíněný pytel, měsíc byl celý jako krev a nebeské hvězdy padaly na zem, jako když fíkovník zmítaný velkým větrem shazuje své pozdní fíky."
Bible, Zjevení 6,12-13

ZDROJ: https://krestanem.cz/krvavy-mesic-a-bible/

Dnešní zatmění  měsíce provází několik dalších a významných faktů, díky kterým by mělo být lidstvo na pozoru. Už jen z toho důvodu, že podobná situace nastane až v roce 2135. Během dnešního zatmění nastane i takzvaný mikro-úplněk, tedy nejmenší úplněk v roce. Úplněk nastává během maximální fáze zatmění, ve 22:22 SELČ. Měsíc tak bude přibližně o 14 procent úhlově menší než při "superúplňku", který byl letos 2. ledna nebo i v prosinci. Navíc, jak připomněla Zychová, hned vedle ztemnělého Měsíce (asi 6° jižně) se bude na obloze nacházet planeta Mars, a to ve své maximální jasnosti, byť v porovnání s měsíční velkou koulí půjde jen o načervenalou tečku. O pár dní později bude totiž na své dráze nejblíže k Zemi od roku 2003, konkrétně jen něco přes 57 miliónů kilometrů. zdroj:https://www.novinky.cz/veda-skoly/478869-vecerni-obloha-nabidne-nejvetsi-zatmeni-mesice-a-nejen-to.html

Poslední krvavé měsíce a co se ve světě odehrálo
Podle mého výkladu Bible žijeme od roku 1948 (od vzniku Izraele) v posledních časech. S tím souvisí i krvavý Měsíc. V roce 2014 se po velmi dlouhé době objevil hned 2x, v roce 2015 též 2x. V roce 2014 vypukla válka na východní Ukrajině. V roce 2015 začala migrace muslimů do Evropy, islám se šíří celým světem, ústup křesťanství.

Články o konci světa v době, kdy mají své opodstatnění, nejsou. A tak mě z toho všeho napadá...Co se stane při letošním zatmění měsíce, které bude možno znovu vidět až v dalším století? Už to je důvod k zamyšlení, velké věci se nedějí každý den. Co znamenalo včerejší narušení hranic 600 přistěhovalci a jejich invazivní vstup do Evropy? Ve spojitosti s rychlým a globálním mediálním zájmem? Přinese krvavý měsíc v roce 2018 nekontrolovatelnou invazi do Evropy? Napište do komentářů zde dole nebo na facebookové stránce, co si myslíte, že přijde. Článek končím jednou částí z Bible, která možná souvisí s krvavý měsícem. 

"Buď si jist, že v posledních dnech nastanou těžké časy. Lidé budou milovat jen sami sebe a své peníze; budou vychloubační, arogantní, urážliví, vzpurní k rodičům, nevděční, bezbožní, bezcitní, nesmiřitelní, pomlouvační, nevázaní, bezuzdní, nepřátelé dobra, zrádci, lehkomyslní, domýšliví, milovníci rozkoše spíše než milovníci Boha. Navenek sice budou ztělesněná zbožnost, ale její moc budou popírat. Od takových se odvracej."

Bible, 2. Timoteus 3,1-5


Autor článku: J.B,

Všichni to znáte - sluníčko tam, sluníčko tuhle a argument nikde. Oni se sice o argument snaží, ale ve výsledku je to, jako když mouchu přejede válec, pokud tedy válec nepředstavuje "flastenec" a neargumentuje slovy "ty sluníčkářská ku*do, doufám, že tě muslim znásilní!" V takovém případě s přehledem vyhrává sluníčko, podobně jako vyhrálo Rusko...

Nepochopitelné... Němečtí občané se cítí ohroženi, demonstrují proti kriminálním činům migrantů, policie proti nim nasazuje vodní děla.
Naopak vyhrožující islámský radikály, pod vlajkami Islámského státu, nechává policie být. Bez komentáře. Video původně na sociální síti facebook, ale jelikož se tyto videa záhadně ztrácí ze sociálních sítí, video...

V Drážďanech se dá hovořit už o tradici, která začala na přelomu roku 2017/18 a pokračuje pravidelně každé pondělí až do konce léta. Podle informací hnutí Pegida tyto poklidné a nenásilné pochody Němců budou pokračovat, dokud Merkelová neodstoupí. Další podmínkou pro ukončení těchto procházek je deportace uprchlíků, kteří nedostali v Německu azyl. ...

Mnozí možná stále čekají na odhalení nové facebookové stránky, když nám ta předešlá byla bezdůvodně smazána. Mnohé teď ale zklamu, zatím žádný nový projekt neočekávejte. Za současné situace, která na sociální síti Facebook panuje, by postrádalo jakýkoliv význam vydávat energii a čas na něco, co by bylo během několika dní, možná týdnů, za přispění...