Antifa jako nástroj k rozpoutání  třetí světové války?

28.05.2018

Téma třetí světové války je často spojováno s jadernou hrozbou. 
Před rokem, když běžela další z mediálních manipulací o hrozbě KLDR a jaderné války si většina lidí myslela, že třetí světová je tu. Omyl, jediné co přišlo, byl nárůst výroby zbraní v USA. Třetí světová válka dost možná už probíhá. Příprava na ni rozhodně. 

Je naivní si myslet, že třetí světová bude probíhat pomocí jaderných zbraní a jak mnoho vtipů říká, ta čtvrtá bude pomocí oštěpů a kamenů. 
O domov i život bychom totiž přišli my, obyčejní lidé, ale taky ti elitáři, kteří touží vládnout světu. Jaderná válka je snem možná tak nějakého narušeného blázna, který touží všechny lidi vidět mrtvé. 

Jedna teorie třetí světové války, pro nás ta nejpravděpodobnější, mluví o válce nacionalistů se svými vládami a dalšími lidmi, kteří dlouhodobě pracují na rozkladu národů a jednotlivých zemí světa.

Příprava na tuto verzi třetí světové války probíhá už delší dobu pomocí mediální manipulace a postupnému přidávání různých faktorů do jednotlivých zemí k jejich destabilizaci. 
Takže ano, válka se blíží, ale nebude to válka kontinentu proti kontinentu nebo mocnost proti mocnosti. Budou to občanské války po celém světě. 

Rozdělení jednotlivých národů a zemí probíhá díky manipulaci s veřejným míněním pomocí velkých médií. Není už žádným tajemstvím, že média ukazují jen to, za co dostanou zaplaceno od těch, kteří média ovládají. Není tajemstvím, že média ukazují, jak dědek našel velkou houbu, ale počátky občanské války ve Francii nerozebírají tak detailně, jako když tu velkou houbu měří ze všech možných úhlů.

Pouze totální zabedněnec může v dnešní době ještě stále věřit médiím. My ostatní už je raději nevnímáme, protože se manipulovat dále nenecháme.

Jeden z hlavních důvodů, který považuji jako důkaz k tomu, co teď čtete je ohlédnutí za prací médií v posledních deseti letech. 
V České republice a na Slovensku média neustále rozdělovala národy díky romské problematice a demonstracím proti Romům. Ačkoliv Česká republika a Slovenská republika patří podle statistik k těm nejvíce tolerantním státům vůči menšinám. Statistika vychází z počtu rasově motivovaných útoků a podle dostupnosti práce pro přistěhovalce. Ano, Češi i Slováci mají nemístné poznámky na adresu Romů a přistěhovalců z Afriky. Ale není to možná právě kvůli médiím, kteří tu v podstatě od Sametové revoluce neustále bombardovaly zprávami o tom, jak neonacisti demonstrují proti Romům a za týden rozebíraly krádeže železa nebo napadání lidí romskou menšinou? 
Znám spoustu lidí, co Vám řeknou: ,,V práci se mnou dělá cikán a ten je v pohodě, není jako ostatní." 
V podstatě Česká republika i Slovensko se naučilo s Romy nějakým způsobem vycházet nebo se navzájem ignorovat. Jediný, kdo tyto dva tábory neustále štve proti sobě jsou média. 
S pomocí organizace Antifa. Která, jak už podle názvu vypovídá, má bojovat proti fašismu, nacismu a rasismu. Není ale antifašistická akce právě ona, kdo v celém světě vykazuje znaky těchto ideologií? 
Na demonstrace chodí zásadně v černém, zahaleni do černých kukel, slunečních brýlí a je velmi těžké zjistit, kdo za nimi stojí. 
V USA dokonce probíhají debaty a jednání, jak tuto organizaci dostat mezi teroristické organizace světa. To je celkem velký důvod k zamyšlení...

Pokud to tedy celé shrneme, média po celém světě rozdělovala národy na dva tábory - Antifu, ke které se budou přidávat sluníčkáři, zmanipulovaní lidé médii a pak taky homosexuálové. Ačkoliv nacionalisti  proti homosexualitě v podstatě nikdy nebojovali, maximálně proti perverznímu pochodu Prague pride, tak média díky dalšímu ovlivňování veřejného mínění dostala homosexuály na stranu Antifašistické organizace. 
No a druhý tábor tvoří, podle rétoriky médií, neonacisté. Jenže tito 
neonacisté jsou tvořeni normálními lidmi, kteří si zachovali chladnou hlavu a na vše si umí udělat názor sami, bez vnucení názorů médiemi.

Veřejné mínění je tedy připraveno na rozpoutání třetí světové války, která bude probíhat v jednotlivých zemí jednotlivě. Na jedné straně Antifa a na druhé straně nacionalisté.

Když je lidstvo psychicky připraveno, elity musí dostat do jednotlivých zemí témata, která budou startovním tlačítkem konfliktů. 
I to už začalo a pojďme se podívat u videí, v jakém státě to je které téma.

Občanská válka bude zřejmě probíhat i v USA, kde média rozdělila lidi na tábory Trump (nacionalisti) a druhý tábor příznivci Hillary Clinton (Antifa)

Konflikty mezi Antifou a nacionalisty USA stále probíhají. A probíhat budou, pokud téma Trump přestane účinkovat, média vytáhnou novou kauzu, kterou budou lidem tlouct do hlavy. Ale zatím téma Trump, i podle množství videí, které naleznete na youtube, funguje moc dobře.

Přesuneme se ale do Evropy a jako první se podíváme na situaci ve Velké Británii. Elity zkoušely vyvolat konflikt pomocí Brexitu, to se jeví jako neúspěšné. Jen málo konfliktů vzniklo tímto rozdělením, kdy na straně EU stála Antifa a na straně Brexitu většina rozumně uvažujících Britů. 
Migrace se tak stala v Británii, stejně jako v Německu, Řecku, Itálii nebo Francii tématem, které spustilo rozdělení národů. 
Pořád to ale ve Velké Británii nepřinášelo ovoce. Ačkoliv v Británii protestovalo proti migraci v loňském roce 200 000 Britů, zejména fotbalových fanoušků, kteří za těmito účely i přes jejich velkou rivalitu oznámili smír. 
Proti imigrační demonstrace tam svolávala tedy organizace fotbalových fanoušků, anglických válečných veteránů a hlavní propagátor těchto témat byl Tommy Robinson, za kterým stojí sta tisíce Britů i Evropanů. 
Ten byl bohužel před pár dny zatčen policií a vzápětí odsouzen na 13 měsíců za mřížemi. Pokud se někdo ptal, proč ho zavřeli v podstatě bez důvodu a okamžitě odsoudili, teď máte nejspíš vysvětlení. Proti Tommy Robinson stojí Antifa a muslimové v Anglii. Naopak tento novinář a aktivista je jedním z lídrů v v boji proti Islamizaci a organizaci Antifa. Hned druhý den po jeho zatčení vyšly lidé do ulic a menší konflikty byly na světě. Celé to bude ale teprve eskalovat a důvodně si myslíme, že to bude spouštěč pro občanskou válku ve Velké Británii. 
Článek o protestech na podporu Tommy Robinson, který organizoval nedávno i pochod Londýnem, kterého se zúčastnilo 50 000 lidí. Demonstrovalo se proti cenzuře a zamlčování informací. 

Tommy Robinson dlouhodobě vystupuje proti organizaci Antifa, zde se můžete podívat na jedno jeho video, kde se snaží dostat mezi příznivce Antify a natočit s nimi rozhovor. 

Konflikty mezi Antifou a nacionalisty ve Velké Británii nejsou také nic neobvyklého...

Protest 200 000 fotbalových fanoušků proti terorismu a islamizaci jejich země.


Ve Francii občanská válka zřejmě už začala, o tom Vás informujeme dost na naších facebookové stránce i zde na webu. Proto není třeba přidávat komentář. Vkládáme pouze video, kde je dostatečně vyobrazeno, jak daleko násili organizace Antifa zachází.


V Itálii, Německu a dalších zemích Evropy je téma migrace, které rozdělilo národy a Antifa bojuje spolu s migranty proti "rasismu", no spíše proti rozumu než rasismu. 

Španělsko


Řecko, zde je velká základna Antifašistiké organizace.

Na druhou stranu tam nabírají na síle nacionalisté.


Stejná situace jako v Řecku je v Itálii. Nacionalisté nabírají na síle a k migrantům se připojuje organizace Antifa. Horní video antifa v boji s italskou policií. Spodní video italská organizace neonacistů.


V Německu začíná organizace Antifa také zesilovat svoje nepokoje. Takhle proběhl 1. květen 2018 v Berlíně.

A několik videí ze včerejší demonstrace AfD, kterou navštívilo 15 000 jejich příznivců a tisíce odpůrců z organizace Antifa se ji snažilo narušit. Pokud jste došli až sem a čtete i toto... Jestli se Česká republika a Slovensko chce vyhnout třetí světové válce, která tak nazývána nebude, dokud neskončí, tak se vyhněte zbytečným konfliktům a násilnostem. Země, které probíráme v článku se už zřejmě násilným konfliktům nevyhnou. Pokud to přejde do stádia jako je nyní ve Francii, bude situace v Evropě neudržitelná a hrozí stanné právo v Evropě...U nás naštěstí antifašisté a anarchisté jsou spíše k smíchu, ale pokud na sebe přitáhnout všechny ty sluníčkáře, homosexuály a další, může se to zvrhnout...

Všichni to znáte - sluníčko tam, sluníčko tuhle a argument nikde. Oni se sice o argument snaží, ale ve výsledku je to, jako když mouchu přejede válec, pokud tedy válec nepředstavuje "flastenec" a neargumentuje slovy "ty sluníčkářská ku*do, doufám, že tě muslim znásilní!" V takovém případě s přehledem vyhrává sluníčko, podobně jako vyhrálo Rusko...

Nepochopitelné... Němečtí občané se cítí ohroženi, demonstrují proti kriminálním činům migrantů, policie proti nim nasazuje vodní děla.
Naopak vyhrožující islámský radikály, pod vlajkami Islámského státu, nechává policie být. Bez komentáře. Video původně na sociální síti facebook, ale jelikož se tyto videa záhadně ztrácí ze sociálních sítí, video...

V Drážďanech se dá hovořit už o tradici, která začala na přelomu roku 2017/18 a pokračuje pravidelně každé pondělí až do konce léta. Podle informací hnutí Pegida tyto poklidné a nenásilné pochody Němců budou pokračovat, dokud Merkelová neodstoupí. Další podmínkou pro ukončení těchto procházek je deportace uprchlíků, kteří nedostali v Německu azyl. ...

Mnozí možná stále čekají na odhalení nové facebookové stránky, když nám ta předešlá byla bezdůvodně smazána. Mnohé teď ale zklamu, zatím žádný nový projekt neočekávejte. Za současné situace, která na sociální síti Facebook panuje, by postrádalo jakýkoliv význam vydávat energii a čas na něco, co by bylo během několika dní, možná týdnů, za přispění...

Včerejší demonstrace v Německu musela policie rozhánět vodními děly. Tisíce protestujících se střelo s antifašisty. Nejsme mediální stránka, pouze se snažíme dostávat záběry z Německa, ale i z jiných evropských zemí, mezi občany České republiky. Facebook tomu brání jak jen může, smazal a zablokoval všechny stránky i účty, které se snažily o to samé...