Jsme tupé stádo ovcí? Ze Zemana dělají vlastizrádce vlastizrádci

08.05.2018

    Česká republika slaví Den vítězství/osvobození. Je dobré a potřebné uctít památku padlých vojáků a lidí, kteří porazili nacismus. Je potřeba připomínat hrůzy nacismu a komunismu. Rozhodně je také třeba lidem připomínat fakt, že náš stát leží ve středu Evropy a logicky tím hra mocností o naše území stále pokračuje. Rozehraná mediální válka je jen počátek všeho, teď mnohé naštvu, ale je potřeba být ostražití před západem, ale i východem...

    Řeší se výrok Zemana o novičoku, neřeší se, jestli je celá                                    kauza podložená důkazy

  Ačkoliv  média v České republice, ale i zahraničí řeší Zemanův výrok, který je pravdivý a podložen fakty, tak důkazy o otrávení agenta dvojí tváře novičokem stále chybí. Miloš Zeman řekl to, co řekli i někteří odborníci.
Tato chemická látka se u nás testovala to je prostý a jasný FAKT. 
Dnes na serveru zpravy.aktualne.cz vyšel článek ve kterém se píše následující:

Vyzrazením tajné informace o testování stopového množství nervově paralytických látek mohl prezident Miloš Zeman ohrozit životy vojáků aliančních protichemických jednotek anebo i civilistů, varují odborníci.

Praha - Experti varují, že vyzrazení tajné zprávy o tom, že se v Česku v malém množství syntetizoval jed novičok, může mít vážné dopady.

"Z úst prezidenta republiky Miloše Zemana nemělo nikdy zaznít, že jsme kvůli detekci a ochraně lidí syntetizovali v laboratorním množství nervově paralytickou látku A-230. Prezidentův laický komentář tajných otázek může pak vést k lidským obětem a jen těžko představitelnému utrpení," varuje bývalý náčelník Generálního štábu Jiří Šedivý.

Zdroj: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zeman-prozradil-kremlu-i-teroristum-proti-jakym-jedum-se-ces/r~1bdd43444fb411e8ac3d0cc47ab5f122/?redirected=1525765880

Nevím, nejsem právník ale celý tento článek z Bakalových médií mi přijde, že je na žalobu. Pomluva hlavy států, staví našeho prezidenta do role vlastizrádce, ačkoliv řekl pouze to, co věděli tisíce, možná sta tisíce lidí u nás. Několik odborníků se na toto téma vyjádřilo. 

TO MÁ PREZIDENT ČESKÉ REPUBLIKY LHÁT? ŘEKL POUZE FAKTA A DĚLÁ SE Z NĚJ VLASTIZRÁDCE, PROČ? VÁŽNĚ POTŘEBUJÍ ZEMANA SESADIT VŠEMI ZPŮSOBY Z ÚŘADU PREZIDENTA? 

Řeší se dezinformace a jak jim zabránit, ale neřeší se 

proč vznikly 


    Téměř denně slyšíme z médií nebo úst známých tváří o tom, že jsme hloupí, když věříme dezinformačním serverům a jedinou pravdu najdeme ve veřejnoprávní televizi nebo větších médiích. Ano, je pravdou, že mnoha informačních webů je registrováno v Rusku nebo USA. Je taktéž pravdou, že weby, které jsou registrovány v USA se tváří jako ruská propaganda a opačně.  Jak jsem psal na začátku článku, informační válka běží, to si musíme přiznat. Ale jak už je na této krásné planetě běžné, vše má svůj protiklad nebo jestli chcete rub i líc. 
   Na jedné straně jsou tu weby, které informují dezinformačně účelně,  pak tu jsou weby, které informují pravdivě s podloženými fakty, ale média jako ČT24 je stejně řadí mezi ty dezinformační. Proč? Veřejnoprávní televize má nějaký monopol na pravdu? Co řekne ČT24 tak musí být pravda a co řeknou jiní, je lež a dezinformace?  
    Veřejnoprávní televize, rozhlas, ale i soukromá média by si měla nejdříve sáhnout do svědomí a říct :
PROČ TOLIK NOVÝCH A ALTERNATIVNÍCH MÉDIÍ VZNIKÁ? DĚLÁME SNAD NĚCO ŠPATNĚ? NEINFORMUJEME O VŠEM? 
NE - NEINFORMUJETE O VŠEM, NAVÍC TO O ČEM INFORMUJETE, TAK PREZENTUJETE TAK, ABY SI O TOM LIDÉ UDĚLALI NÁZOR, JAKÝ VY CHCETE. 
A proto je zcela pochopitelné, že alternativních médií vzniká čím dál více, ať už internetové televize, webové stránky nebo pouze stránky na Facebooku. 
Takže prosíme Vás, milá veřejnoprávní televize, až zase budete strašit, jak jsou v České republice největším problémem dezinformační stránky nebo nástup totality, zkuste se nejdříve podívat na sebe.

 Když jsem u té totality, milá ČT24, jestli jste pak viděli novou krásnou sochu, kterou nechali postavit v Německu, dokonce kolují informace, že sám pan Juncker z nejdemokratičtější EU ji nechal vyrobit. (Informace o Junckerovi není ověřená).  Co je ale ověřené, pokud jste nepoznali, tak socha vyobrazuje symbol a tvář totalitního režimu komunismu. Bravo, to je ten západ kam chceme patřit?

Karl Heinrich Marx


Řeší se žlutá pole od Babiše, neřeší se, kdo mu dotace na řepku dává

  Běžní občané této země už si tak nějak zvykli na to, že za vše může Zeman, Babiš, případně Putin a jeho agenti, kteří jsou snad úplně všude. Raději si všichni zkontrolujte skříně, jestli Vám tam nesedí nějaký ruský tajný agent s novičokem od Zemana. 

Ale k věci... 

   Ano, Babiš je "gauner", který umí chodit v byznyse. Ať už zemědělském nebo politickém, prostě to umí a to mu nikdo nesebere. Osobně ho nemám v lásce, ani jsem ho nevolil a volit nebudu, ale co mi vadí je zkreslování všeho co nám je prezentováno. Ano, v České republice zmizely brambory, řepa, obilí a další plodiny, které se zde pěstovaly. Pozor, ale to není chyba Babiše, dokonce není ani chybou Babiše, že zde jsou celá pole žlutá od rostliny s kterou si můžeme leda tak vytřít zádinku. Kam zmizela ta úrodná zemědělská půda, na které se pěstovalo vše co lidé potřebovali? Proč už nepěstujeme brambory, ale dovážíme je z Itálie, Španělska a Bůh ví odkud ještě? Proč si dnes koupím brambory v hypermarketu a po uvaření jsou tak bílé, že se nedají jíst? 
Proč svádíte na Babiše žlutá pole, když za žlutá pole můžou dotace z EU? 
Ano vím, přisluhovači EU, možná je to bolestné slyšet pravdu, ale za Vaše dýchací problémy, otrávenou podzemní vodu hnojivy a dalšími s*anci nemůže Babiš, ale DOTACE Z EU.   
Které sice čerpá Agrofert v čele s premiérem, ale logickou úvahou a tím, jak lidi znám, tak docházím k tomu, že kdyby tu Babiš nebyl, ani Agrofert (prostě by nikdy neexistoval) tak ty dotace tady budou pořád a místo Babiše se najde někdo další takto vyčůraný a řepku zde bude kropit jedovatými hnojivy nějaký Pepa Vychcaný z Kecálkova.   Takže ne, tohle není chyba Babiše, když přestane řepku pěstovat on, začne jí pěstovat někdo jiný. Až nebudou dotace na tohle systematické trávení podzemních vod a vzduchu, tak se trávit nebude. Do té doby, bohužel... 

Chtělo by si konečně přiznat, jestli nám EU vážně stojí za to, aby rozdělovala národ...Je pěkné, že nám z EU přišlo více peněz, než jsme do ní vložili, ale přiznejme si, že dotace jsou přerozdělovány tak jak  EU uzná za vhodné. 
Viděl někdo z Vás cedulku na dveřích českého důchodce, kde je napsáno:
Dotováno penězi z EU
Viděl někdo takovou cedulku u lidí, kteří potřebují vážně pomoc? 
Naopak jsou dotace plácány tam, kde nejsou potřeba. Lidé, kteří takové projekty pak schvalují, sami říkají, no museli jsme ty peníze vyplácat, ale jinde použít nejdou. 
Vážně tohle je ta cesta? Vážně nám nestačilo několik let pod Hitlerem, desítky let pod Sovětským svazem a teď se necháme ovládat Bruselem? 
Budeme už někdy konečně svobodný národ, svobodná země? 

Všichni to znáte - sluníčko tam, sluníčko tuhle a argument nikde. Oni se sice o argument snaží, ale ve výsledku je to, jako když mouchu přejede válec, pokud tedy válec nepředstavuje "flastenec" a neargumentuje slovy "ty sluníčkářská ku*do, doufám, že tě muslim znásilní!" V takovém případě s přehledem vyhrává sluníčko, podobně jako vyhrálo Rusko...

Mnozí možná stále čekají na odhalení nové facebookové stránky, když nám ta předešlá byla bezdůvodně smazána. Mnohé teď ale zklamu, zatím žádný nový projekt neočekávejte. Za současné situace, která na sociální síti Facebook panuje, by postrádalo jakýkoliv význam vydávat energii a čas na něco, co by bylo během několika dní, možná týdnů, za přispění...

EU přihlíží islamizaci, Islám nenávidí homosexuály

Ano, už je to tak a nikdy jinak! EU a průvod homosexuálů mají toho tolik společného. EU dělá tichý dozor u cílené Islamizace západní Evropy a zároveň se ta stejná EU bude držet za ramena s lidmi, které muslim v lásce rozhodně nemá. Islám má jasně stanovený pravidla, díky kerým na homosexualitu...