Konec je nový začátek. Děkujeme, že jste nás smazali.

26.08.2018

Dnešním dnem nám bylo oznámeno, celkem stručně a jasně - Váš příspěvek "Otevřené oči" porušuje naše zásady komunity, proto byl odebrán.
Stránka se 17 000 fanoušky a týdenním dosahem 600 000 čtenářů je pro ně příspěvek, který se stal nedostupný i pro nás a tím je ztracený i jeho obsah. Koho zajímá, že si s těmi videi dal někdo práci a chce je zpět? Nejspíše nikoho.

Stejně jako nikoho nezajímá, že jsme "fake news" nešířili, jen jsme komentovali současné dění a poskytovali jiný názor, než slyšíte na ČT.
Když jsme informovali o něčem, co média přehlížela, bylo to vždy ověřeno z důvěryhodných zdrojů. Nikdy jsme se neocitli na seznamu dezinformačních médií, informovali jsme především o demonstracích a nepokojích, to vše bylo vždy ověřeno z důvěryhodných zdrojů. O rasismu nebo jiné nenávisti nemůže být ani řeč, na to je v ČR paragraf, kdo by to riskoval?
Ale chápeme, že některá videa ukazovala lidem více, než je dnes v zájmu někoho jiného. Pokud dnes nemůžeme říct jiný názor, ukázat video, které lidi donutí přemýšlet, zda není něco jinak, než se tvrdí...A pokud se musí překrucovat historie, protože se nehodí současnosti, pak se vracíme o desítky let zpět. Tehdy byl taky dovolený pouze jeden názor, jedna pravda. Argument, že je Facebook soukromá firma, neakceptuji. Poskytuje svoje služby na našem území, měl by plnit naše pravidla a zákony. Stejně tak ctít svobodu slova na sociálních sítích by mělo být samozřejmostí. Nebo chce někdo tvrdit, že v restauraci Vám může majitel zakázat mluvit, protože je to jeho restaurace? Nebo snad chce někdo tvrdit, že les v soukromém vlastnictví si můžete jen tak zapálit, protože je to soukromý majetek? Za chvíli budeme snad obhajovat i ta nebezpečná, soukromá auta, která tak rozbouřeně a hlavně soukromě najíždí do lidí.


Trpělivost přetekla a hra, která se rozehrála, musí být dohrána. 
 Díky této aktualizaci z posledních dní, schované v sametovém plášti pravdy a lásky, jsme zase o kousek dál od migrantů a blíže skutečnému nepříteli. Nepřítel je všem na očích, jen ho přehlížíme. Je schován v několika projektech, politických stranách, ale i v médiích. Kdyby nedošlo ke zrušení stránky, nedošlo by nám, jakou hru to vlastně hrajeme a kam to celé směřuje. Způsob, jak je porazit není v tom, že budeme vytvářet prostředí, vhodné pro jejich vítězství. My musíme vytvořit prostředí, kde tento zhoubný nádor nemůže vůbec vzniknout. Bohužel ale už vznikl a my musíme začít spolupracovat jako jedno tělo. Podobně, jako to dělá nepřítel, který se systematicky dere k moci. Velká část lidí z jednotlivých skupin, organizací, nebo neziskovek zřejmě ani netuší, že pomáhá vytvářet prostor pro politický systém, který sebere naší zemi čest a nám svobodu.


Jedna strana tedy platí "pro-uprchlické" aktivity a ta samá strana zároveň skrytě podporuje protistranu

S největší pravděpodobností ti, kteří bojují za práva uprchlíků a dováží je do Evropy, dotují financemi i ty, kteří proti nim bojují. Pořád jsem hledal odpověď na otázku, proč by to někdo dělal. Na složitou otázku bývá jednoduchá odpověď... Dva se perou a třetí se směje.
Všichni ti, co jsou proti uprchlíkům, placeni rozhodně nejsou, jen velmi malé procento. Není to potřeba, protože společnost reaguje tak jak má a hlavně podle jejich plánů...

Je na čase jim ty plány trochu znepříjemnit, nejlépe přerušit a zrušit. O novém projektu se dozvíte už velmi brzy prostřednictvím tohoto webu, který bude fungovat dál, několik nových článků tu zde během týdne vždy objevíte.

Tak snad brzy u nového projektu. Budeme se těšit a hlavně bojovat, protože nikdo se nesmí vzdávat bez boje.
Svoboda, rodina a čest naší země jsou pro nás hlavní priority, o které nás chtějí připravit, nedovolme jim to!


Otevřené oči

Všichni to znáte - sluníčko tam, sluníčko tuhle a argument nikde. Oni se sice o argument snaží, ale ve výsledku je to, jako když mouchu přejede válec, pokud tedy válec nepředstavuje "flastenec" a neargumentuje slovy "ty sluníčkářská ku*do, doufám, že tě muslim znásilní!" V takovém případě s přehledem vyhrává sluníčko, podobně jako vyhrálo Rusko...

Nepochopitelné... Němečtí občané se cítí ohroženi, demonstrují proti kriminálním činům migrantů, policie proti nim nasazuje vodní děla.
Naopak vyhrožující islámský radikály, pod vlajkami Islámského státu, nechává policie být. Bez komentáře. Video původně na sociální síti facebook, ale jelikož se tyto videa záhadně ztrácí ze sociálních sítí, video...

V Drážďanech se dá hovořit už o tradici, která začala na přelomu roku 2017/18 a pokračuje pravidelně každé pondělí až do konce léta. Podle informací hnutí Pegida tyto poklidné a nenásilné pochody Němců budou pokračovat, dokud Merkelová neodstoupí. Další podmínkou pro ukončení těchto procházek je deportace uprchlíků, kteří nedostali v Německu azyl. ...

Mnozí možná stále čekají na odhalení nové facebookové stránky, když nám ta předešlá byla bezdůvodně smazána. Mnohé teď ale zklamu, zatím žádný nový projekt neočekávejte. Za současné situace, která na sociální síti Facebook panuje, by postrádalo jakýkoliv význam vydávat energii a čas na něco, co by bylo během několika dní, možná týdnů, za přispění...