Nejvyšší soud schválil Trumpův návrh - cestování z islámských zemí do USA bude brzy minulost

27.06.2018

Nejvyšší soud schválil kontroverzní zákon Trumpa. Muslimové volají "Jsme oběťmi islámofóbie". Nejvyšší soud totiž dovoluje vládě, amerického prezidenta Trumpa, prosazovat zákaz cestování do Spojených států obyvatelům šesti, většinou muslimských zemí. Zákaz platí pro cestující z Čadu, Íránu, Libye, Somálska, Sýrie a Jemenu.

 Amerika má tak zřejmě další rozbušku do rozdělené společnosti. Migrační politika Trumpa totiž v USA spěje k občanské válce. (Více v našem předešlém článku)

Každá země má právo se bránit před radikálním islámským terorismem. ISIS využívá příliv přistěhovalců ze Sýrie k proniknutí do západních zemí a provádění teroristických útoků ve jménu Alláha.

Trump jako kandidát vyzval v roce 2015 k zákazu uprchlíků z teroristických zemí. A to i na základě zkušeností Evropy. Několik větších zkušeností stojí za připomenutí.

3. června 2017 - Londýn: Osm lidí bylo zabito, když tři muslimští teroristé najeli dodávkou do davu na chodníku.

22. května 2017 - Manchester: Sebevražedný atentátník Salman Abedi odpálil bombu v Manchesterské aréně ve chvíli, kdy fanoušci opouštěli koncert. Ariana Grande zabil sebe a 22 nevinných lidí. Kteří se provinili jen tím, že byli ve špatnou dobu na špatném místě.

7. dubna 2017 - Stockholm: Muslimský terorista najel s ukradeným nákladním vozem do davu, ve švédském hlavním městě, zabil čtyři lidi a dalších 15 jich zranil.

19. prosince 2016 - Berlín: muslimský terorista najel s kamionem na přeplněný vánoční trh v centru Berlína, zabil 12 lidí a 56 jich zranil.

Stovky nevinných lidí byly zabito při teroristických útocích ve Francii, Německu, Británii, Finsku a dokonce i ve Švédsku.

Mezi miliony nelegálními přistěhovalci a uprchlíky pronikly do Evropy, podle zahraničních tajných služeb, tisíce džihádistů, připraveni zabíjet. 

Podle britských médií je Londýn nebezpečnější než New York. Podle statistik kriminality se zločin v celé Británii zvýšil o 13%, z čehož hlavně v Londýně. Převažuje znásilnění, loupeže, útoky kyselinou, vraždy ze cti a násilné trestné. Čísla všech těchto trestných činů dramaticky stoupají.  Není to ale jen Británie, v mnoha evropských zemích se děje to samé - Švédsko se stalo "evropským hlavním městem pro znásilnění", prudký nárůst násilných trestných činů sleduje také Německo Nebo Francie.

Aktualizováno: 
V USA už proběhly první demonstrace v reakci na schválení kontroverzního zákona.

Všichni to znáte - sluníčko tam, sluníčko tuhle a argument nikde. Oni se sice o argument snaží, ale ve výsledku je to, jako když mouchu přejede válec, pokud tedy válec nepředstavuje "flastenec" a neargumentuje slovy "ty sluníčkářská ku*do, doufám, že tě muslim znásilní!" V takovém případě s přehledem vyhrává sluníčko, podobně jako vyhrálo Rusko...

Nepochopitelné... Němečtí občané se cítí ohroženi, demonstrují proti kriminálním činům migrantů, policie proti nim nasazuje vodní děla.
Naopak vyhrožující islámský radikály, pod vlajkami Islámského státu, nechává policie být. Bez komentáře. Video původně na sociální síti facebook, ale jelikož se tyto videa záhadně ztrácí ze sociálních sítí, video...

V Drážďanech se dá hovořit už o tradici, která začala na přelomu roku 2017/18 a pokračuje pravidelně každé pondělí až do konce léta. Podle informací hnutí Pegida tyto poklidné a nenásilné pochody Němců budou pokračovat, dokud Merkelová neodstoupí. Další podmínkou pro ukončení těchto procházek je deportace uprchlíků, kteří nedostali v Německu azyl. ...

Mnozí možná stále čekají na odhalení nové facebookové stránky, když nám ta předešlá byla bezdůvodně smazána. Mnohé teď ale zklamu, zatím žádný nový projekt neočekávejte. Za současné situace, která na sociální síti Facebook panuje, by postrádalo jakýkoliv význam vydávat energii a čas na něco, co by bylo během několika dní, možná týdnů, za přispění...

Včerejší demonstrace v Německu musela policie rozhánět vodními děly. Tisíce protestujících se střelo s antifašisty. Nejsme mediální stránka, pouze se snažíme dostávat záběry z Německa, ale i z jiných evropských zemí, mezi občany České republiky. Facebook tomu brání jak jen může, smazal a zablokoval všechny stránky i účty, které se snažily o to samé...

Po víkendové vraždě jednoho Němce a dalších zraněných (podle informací OrakelDebakel 3 je mrtvým dokonce němec ruského původu), kterou spáchal dle informací medií imigrant/uprchlík, se srotili občané Saské Kamenice (Chemnitz) a demonstrovali proti dlouhodobě trvajícímu násilí ze strany uprchlíků. Německá provládní media okamžitě rozjela proti...

Dnešním dnem nám bylo oznámeno, celkem stručně a jasně - Váš příspěvek "Otevřené oči" porušuje naše zásady komunity, proto byl odebrán.
Stránka se 17 000 fanoušky a týdenním dosahem 600 000 čtenářů je pro ně příspěvek, který se stal nedostupný i pro nás a tím je ztracený i jeho obsah. Koho zajímá, že si s těmi videi dal někdo...

Aktualizace/cenzura se nedotkne jenom příznivců migrace a odpůrců okupačních vojsk Zemana a Babiše. Dotkne se i desítek ufologů, kteří tak rádi třeba morezprav.cz (občas nahlédnu, blázen je ten, který nevěří v nic, ale lež médií sdílí jako první). Morezpráv je tedy považováno za ohrožení demokracie, protože hovoří o UFO a UFO. A o UFO píší hlavně...