Ovládání počasí, geoinženýrství, chemtrails, jak daleko jsou konspirační teoretici od pravdy?

24.05.2018

Dlouhá léta jsou odpůrci chemtrails terčem posměchu ze strany mediálních odborníků, kteří prohlašují, že nic takové neexistuje. Žádná letadla nerozptylují chemické látky v ovzduší, žádné firmy takové látky nevyrábějí, nejsou žádná střediska, která toto řídí...

Nicméně skutečností je, že se v poslední době značně rozvinul průmysl, který chemické prostředky pro geoinženýrství vyrábí. Chemické firmy na světě produkují tuny chemický látek, která mají být rozptylovány nad našimi hlavami.

Jednou z nich je světový lídr chemického průmyslu společnost American Elements. Ta svým zákazníkům nabízí celou řadu látek, které mají ovlivňovat počasí.

Společnost nabízí následující výrobky pro geoinženýrský průmysl:

Jodid amonný
Jodid bismutitý
Chlorid vápenatý
Chlorid draselný / roztok chloridu stříbrného
Jodid draselný
Chlorid stříbrný
Jodid stříbrný
Roztok jodidu stříbrného
Stříbro - jodid draselný
Chlorid sodný
Jodid sodný

Mezi zákazníky American Elements najdeme mj. NSA, NASA, Raytheon, Shell, Spacex, USNRC, US Army, USDA, Xerox, Univar, Tesla, Sharp, United Technologies a mnoho dalších. 

(zdroj: prisonplanet.pl )

Pojďme se podívat na pár videí, které manipulaci s počasím dokazují. 
Jedním z nich je starší pořad Planeta Věda na ČT24 (2008). Různí odborníci tam přiznávají , že manipulace s počasím probíhá. 


Další reportáž, tentokrát na FTV Prima. Údajně po odvysílání těchto zpráv byl někdo vyhozen. Informace je však neověřená. 


Trpíte alergiemi, kterými jste nikdy netrpěly? Trpíte únavou, ačkoliv spíte déle než 8 hodin? Možná je to následek chemtrails. 
Běžná kondenzační stopa vydrží na obloze maximálně hodinu a půl. Tyto "kondenzační stopy" se drží na obloze někdy i více jak tři hodiny. A pozor, nerozplynou se, ale změní se v mrak, mlhovinu. 
Kdo sleduje oblohu tak nám potvrdí, že dříve letní obloha vypadala trochu jinak. Ano, jsou dny, kdy je obloha azurově modrá. Ale přibývá dnů, kdy je neuvěřitelné horko, dusno, svítí slunce, ale přes něj se táhne zvláštní mlhovina. Pojďme se podívat na pár fotek, jak by obloha měla vypadat a jak vypadá po zásahu chemtrails. 

Málokdy se nám takovýto pohled na oblohu poslední roky naskytne. Ale určitě většina pamatuje...

A dnes?

Mlhovina, která se tvoří z kondenzačních stop za letadly. Sledujte pravidelně oblohu a dáte nám za pravdu.  

Vážně si někdo myslí, že je tohle v pořádku? 
Podle některých se odehrává klimatická válka. Vše souvisí se vším. Odpoutávání pozornosti na válečné konflikty, ať už Sýrie nebo hrozba KLDR, která nikdy hrozbou nebyla. USA pouze díky tomuto strašení mohla zbrojit. 
Díváme se před sebe, možná za sebe, ale nevidíme co se odehrává nad námi...Právě bychom se měli obávat tohoto nebezpečí. Kdo tomu stále nevěří, je zřejmě už natolik unavený, že není schopný reálně přemýšlet. 
Na internetu důkazu o chemtrails je mnoho. Stačí chtít vidět. 
Jděte a podívejte se na oblohu. Chování počasí je také hodně zvláštní. Média nedávno varovaly předtím, že Evropa bude rozdělena suchem. Proč meteorologové týden hlásí bouřky a deště, ale nakonec vidíme jen šedivou oblohu? Vysušují Evropu snad záměrně? A naopak jinde způsobuje chemtrails mohutné záplavy? Co když jev el-nino je vymyšlený, aby zakryly následky chemtrails? 
Zamysleme se. 
Tento článek je v sekci konspirace, nicméně....