Petici za propuštění vězněného novináře podepsalo už půl milionu lidí, podle Trumpa ml. evropští populisté ukřižují Spojené království

30.05.2018

Stephen Lennon (Tommy Robinson)
Stephen Lennon (Tommy Robinson)

Zatčení  britského aktivisty a novináře Tommyho Robinsona vedlo k ukázce hněvu populistických politických osobností v USA a Evropě - s tím, že Donald Trump ml. to  uvedl jako "poslední hřebík na Brexit." Zatčení  pravicového aktivisty a novináře totiž Brexit nezvrátí, spíše naopak.

Robinson, jehož skutečné jméno je Stephen Lennon, byl zatčen v pátek u soudu v Leedsu kvůli natáčení několika mužů z muslimského gangu, který je obviněný z několika znásilnění nezletilých. Británie byla otřesena řadou dětských sexuálních skandálů, které mají na svědomí převážně muslimské gangy.

V Evropě zatčení a následné odsouzení na 13 měsíců vzbudilo vlnu odporu. Zejména mezi lidmi, kteří dlouhodobě varují a poukazují na islamizaci starého kontinentu.

Nizozemský pravicový poslanec Geert Wilders předložil případ holandskému ministrovi zahraničních věcí a v pondělí nazval vězení "hanby".

"Světla svobody vystupují," řekl také ve svém prohlášení před britským velvyslanectvím v Haagu.

Německý poslanec Petr Bystron, který zastupuje pravicovou alternativu pro Německo, řekl Breitbartovi v Londýně, že tlačí německou vládu, aby umožnila Robinsonovi žádat o azyl a považovala jej za "politického vězně".

"Viděli jsme, že proti tomuto aktu je v celé Evropě velký odpor. Takže jsme si řekli: "Dobře, teď společnost reaguje, ale potřebujeme nejenom bannery, nejen samolepky, ale něco jiného, ​​něco skutečného," řekl Petr Bystron z AfD.

Petici, za nové projednání případu Tommy Robinson a jeho následné propuštění podepsalo už 500 000 lidí. 
Oficiální facebooková stránka Tommyho Robinsona je zatím k celému případu skeptická. 

"Tommy četl seznam z článku BBC, který už byl veřejně dostupný. Seznam obžalovaných je veřejně dostupný na internetových stránkách! Pokud používáte google pro tento konkrétní případ, najdete fotky a podrobnosti o podezřelých, kteří již vytiskly téměř všechny národní britské noviny. Tak co Tommy udělal jinak, že takřka každý jiný zpravodaj nebyl také zatčen?

Musíte si také položit otázku - proč by jeden reportér mimo soudní síň. Co četl archiv, který je již veřejně dostupný u mnoha zdrojů, najednou riskoval, že poruší podmínku?

Každý jiný případ po celé Anglii je veřejný a hlásí se do médií. Nikdy neslyšíte soudce, který řekne, že noviny, které o něm informují, nějakým způsobem případ poškodí.
Podívejte se na obrázky níže Max Clifford a Rolf Harris si razí  cestu přes stovky novinářů do soudu na podobné případy sexuálních násilníků. Žádný z těch reportérů nebyl zatčen a nebyl žádný soudce, který by do tisku vykřikoval, že se případ zhroutí pokud budou informovat. To jen znova dokazuje Tommyho falešné uvěznění.

BBC dokonce spolupracovala s policií, aby dostala vrtulník nad dům Cliff Richards, když ho šla zatýkat, ani v té době nebyl obviněn! Žádný soudce pak neuvěznil žádného reportéra BBC! 

Nenechte se zmást zkorumpovanou vládnoucí elitou. Raději se zamyslete, proč jsou tyto typy případů zahaleny tajemstvím...
Odpověď je jednoduchá, elity nechtějí, aby veřejnost věděla o celém rozsahu a hrůze muslimských gangů, které probíhají v celé zemi, a to díky tomu, že se to děje po celém desetiletí.

Tommy odhaluje oblasti, které by stát raději viděl pod kobercem,

proto se ho pokoušejí umlčet nebo nejlépe zavraždit islámskými gangy ve vězení.

Už jste někdy slyšeli o případu, kdy někdo byl zatčen, vyzván, odsouzen a to vše během tří hodin? Ne, protože se to nikdy nestalo.

Nejdůležitější je, že se pokoušeli zakrýt a uložit omezení státních cenzurních zpráv, aby nikdo nevěděl, co udělali. To jen způsobilo celosvětový příběh s tisíci protesty během víkendu. Neměli jinou možnost, než zvednout omezení, protože to způsobilo pobouření.

Je na čase povstat, je čas na revoluci. Whitehall, Londýn 9. června 15:00. #FreeTommy  "


Zdroj informací: foxnews a oficiální facebooková stránka Tommyho Robinsona