Referendum o vystoupení z EU je v České republice více než logický krok

11.05.2018

     Volební průzkumy ukazují, že strany, které hájí zájmy EU se nedostanou ani přes 5%. Je tedy referendum o vystoupení České republiky z EU logický krok? Podle všech statistik ano. 

   Strany, které jsou dlouhodobě "prounijní" jako hnutí STAN spolu se strany TOP09 a KDU-ČSL klesly v předvolebních průzkumech pod 5% hranici. Lze se domnívat, že je to kvůli jejich komediálním výstupům po parlamentních i prezidentských volbách. Potom, co blokují sněmovnu, snaží se v České republice pořád vyvolávat nějaké demonstrace na podporu EU a dlouhodobě rozdělují společnost. Taky to ale ukazuje fakt, že české národy jsou čim dál více proti EU a jejímu ničení národů v Evropě. Nevěřme mediální manipulaci, že by nás odchod z EU zničil. Není to pravda, krásnou ukázku mediální manipulace Vám teď ukážeme v přiložené fotogalerii, dívejte se na datum, kdy články vycházely. 

  Zvláště u novinek.cz se vyplatí sledovat datum, protože to vypadá, jako by na domácí úkol od EU zapomněli a propagandu se snažili splnit v dvou týdnech... Takových podobných článků v době od konce loňského roku až do dubna toho letošního, proběhlo několik ve všech větších internetových médiích. Stačí použít google a hledat.
  Snažíme se upozornit na mediální manipulaci a zamlčování informací, hlavně v největším přenašeči informací - TELEVIZI. 
Bojkotovat média můžete i vy společně s námi, více informací: 
https://www.otevreneoci.cz/l/stop-medialni-manipulaci-a-zamlcovani-informaci-vypiname-vas/


Vraťme se ale k EU. Protože ta poslední měsíce a roky začíná tak trochu vykazovat znaky totalitního režimu, než myšlenky kvůli kterým vznikla. 
Nejen, že EU zničila v České republice i Slovensku zemědělství. Ničí v nás národní hrdost a rozděluje společnost. Nutí nám nesmyslné kvóty, když nepřijmeme, vyhrožuje sankcemi. Vzniká evropská společná armáda, zatímco armády členských států rozložila.¨


  Podle vzoru francouzské cizinecké legie by měli být verbováni cizinci, konkrétně uprchlíci, kteří jsou do Evropy dováženi pomocí neziskovek (o tomto informovalo zpravodajství FTV Prima).  EU "bojuje" proti terorismu, ačkoliv jsou hranice stále otevřené. Vsadím boty, že když si vezmu do batohu bombu a pojedu přes celou Evropu, že z místa A do bodu B v klidu dojedu a boty mi zůstanou. Do Itálie a Řecka denně připlouvají stovky migrantů, z toho jich má velká část svrab, černý kašel a jiné další nemoci.  

  Teď mnoho eurohujerů začne plácat o tom, jak přece máme z EU peníze, jak do České republiky přiteklo daleko více peněz, než do EU od nás odteklo. To je fakt, ale kolik těch dotací, které k nám přitekly, bylo rozumě použito? Kolik důchodců a lidí, kteří potřebují pomoct má na dveřích svých domovů "Dotováno penězi z EU"?  Nejspíš nikdo... 
Místo toho zde máme žlutá pole, které tu nejsou díky Babišovi, ale právě kvůli těm dotacím. Pro zemědělce je to prostě výhodné kvůli nastavení dotací z EU.  Takže kdyby na tom nevydělával Babiš, bude na tom vydělávat nějaký jiný Pepa zemědělec z Horní Dolní. 

   Marrakéšská politická deklarace v podstatě legalizovala dovážení migrantů do Evropy pomocí neziskovek.  O Dublinu IV a dalších podobných vynálezech EU už snad ani psát není potřeba. To, že většina lidí si přeje referendum o vystoupení z EU je více než jasné. Bezpečnost naší země je víc, než dotace z EU na žlutá pole nebo cyklostezky. My chceme bezpečnou budoucnost naší země. Pan Juncker už se dokonce netají tím, že sympatizuje z názory pana Marxe. V Německu nechal postavit sochu na jeho počest.   


  To kritizoval i Miroslav Kalousek. 

   EU je rozpadající se projekt, který vydrží v České republice tak dlouho, dokud to budeme tolerovat.  Když si to shrneme, podle průzkumů by se do parlamentu dostalo hnutí ANO, ODS, Piráti, SPD, KSČM, ČSSD.  Jelikož ODS s tolika % by se tam dostala pouze díky Václavu Klausovi ml., je na místě tvrdit, že český parlament by byl více než euroskeptický. Proto je referendum o vystoupení z EU na místě. 
Jako každý totalitní režim má svou propagandu, tak ani EU  není pozadu. Propagandu zajišťuje "Pulse of Europe".  Členy této organizace jsou v České republice lidé, kteří v Praze organizují demonstrace proti Zemanovi, Putinovi, Okamurovi a Babišovi. Hájí se budoucností České republiky, ale na jejich profilech nenaleznete nic českého. Více v tomto článku: 

https://www.otevreneoci.cz/l/bojuje-za-ceskou-republiku-avsak-pochazi-z-polska-a-na-jeho-profilu-narazite-jen-na-vlajky-eu/