Shrnutí dnešní doby občanem

23.05.2018

Na naší facebookovou stránku jsme nedávno přidávali toto video s americkým komikem. Pod videem se objevil zajímavý názor s kterým se ztotožňujeme. 
I vy, nám můžete napsat na facebookové stránce "Otevřené oči" a sepsat to, co máte na srdci. My s Vaším souhlasem to umístíme na našem webu v této sekci. 
Jen prosíme, Váš příběh, názor nebo téma, o kterém se nemluví a chcete aby se o něm mluvilo, sepište více jak padesáti slovy a srozumitelně. 

Názor občana


Tak jsem to právě dokoukal. Vtipně umělecky vysloveny a vyhodnoceny veškeré nejhlavnější problémy lidstva. Suprový, vše co řekl, perla a pravda. S jakou logicky jednoduchou moudrosí a typicky mužskou přímočarostí a nebojácností pojmenovat věci, jak jsou. Klobouk smekám k zemi. Takhle se probírá národ. Má pravdu v tom, že naše není nic i když si to myslíme. I ty malé "jistoty" nejsou naše a nebo o ně můžeme v okamžiku přijít. Válka? A jaký byl můj dům? Ale všechno je to v hlavách a v pojetí vlastního místa v tomto soukolí, nebo na tomto žebříčku. Pokud přijmeme v mysli toto místo, vytvoříme si samy zábrany uvažovat jinak a dělat věci jinak. Prostě nevyčuhovat z řady. Změní se myšlení, začnou se objevovat otázky...nebezpečné...jako...proč má ten člověk vše a já nic? Jsem horší než on? nezasloužím si stejně jako on? Co mi brání v tom si to vzít? Pracuje snad víc než já? Zatím kolektivní myšlení nehrozí,ale mocní vědí, že je tu potenciální hrozba. Východisko? Snížit inteligenci jednotlivce, naorientovat ho na sebe samotného, vytvořit v něm závislost na systém a v tom ho povzbuzovat se špetkou falešného pocitu volnosti. A voalá, dokonalý koktejl je na světě.A tito lidé jdou mnohem dál, mají na to psychoodborníky, dotují různé výzkumy a tak vědí, co a jak dělat. Ve všem měl pravdu. Politici jsou loutky. To dává smysl i pro naše prostředí. Proč lezou naši politici, proti vůli svého národa, do díry někomu, komu na nás vůbec nezáleží: a jako důvod proč jsou tak neskutečně troufalí uvést, že kvůli peněz, které jsme dostali? A co je do toho obyčejnému občanovi? Má snad zaprodat svou zemi kvůli nové lavičce v parku, nebo dětskému hřišti? Kolik dotací bylo pro obyč. lidi a kolik pro ty ostatní: Hodně otázek, málo odpovědí...proč? Protože to smrdí. Velmi dobrý videopříspěvek. Jako důkaz toho, že se to opravdu děje a hodně dlouho je FED. Něco si o tom nastudujte. Největší podvod na lidstvo vůbec a proč? A teď jsou v pohybu další projekty, stejně smělé, možná smělejší. Kontrolováni již jsme, každou minutu a na každém místě. Nemyslete si, že když máte v mobilu vypnutu GPS, že nikdo neví kde jste...Utopie? Ne , realita. Začínají se chipovat lidi, skvělá technologická vymoženost, ne? Nakupování bez peněz, hlídání zdravotního stavu a blablabla..cíl je jasný...100% kontrola nad životem každého jedince. To je plán a cíl. Dynamit byl taky vynalezen pro usnadnění práce v lomu a jak byl zneužit. Dnes se zavádějí nové technologie s dvojím účelem. První marketingový, druhý skutečný... lidi, přemýšlejte, tyto síly si nehrají.... 


Možná se naskytuje otázka, kdo zneužívá Islám k uskutečnění svých záměrů? Opravdu by samotné islamisty napadlo jít okupovat cizí kontinent bez toho, kdyby jim to nebylo nabídnuto a umožněno? Beztrestný vpád ...pojďte, vše je dovoleno. Navlíknuto na nebezpečnou doktrínu radikálního Islámu. Riskovali by kontinentální válku a vyhlazení při narušení hranic Evropy a NATO? Neriskovali by to...Ne, to opravdové zlo bylo, je a bude vždy mnohem hůře rozpoznatelné, než dobro. Někdo Vás pohladí a vy si myslíte, že je to dobrý člověk, ale co se v něm skutečne skrývá, to není jednoduché zjistit. V tomto případě nebude pravda v tom, co nám říkají. Bude mnohem hlouběji schována. Islám bude zneužit, jako jedinná pozemská síla, která umožní naplnění záměrů. Splňují pro to všechny předpoklady...je jich hodně, jsou lehce ovladatelní přes svou víru a ani do budoucna s nimi nebude velký problém, nemají volnost v projevu a myšlení. Jsou svázaní vírou a poslušností. A možná jsou tu jen ke splnění cíle a potom se s nimi taky nepočítá? Kolikrát byla víra zneužitá? Jak říká ke konci videa...Denně vidíme různá videa, které nám sdělují nepochopitelné děje, výroky a vazby. Člověk mávne rukou, jako, že se ho to netýká. A věnuje se svým věcem. Ale tohle jsou naše věci. Každý občan by se měl starat o to, co se ve světě děje, protože se tam jedná o naší budoucnosti a budoucnosti našich dětí, na kterých tak nesmyslným způsobem lpíme v případech nákupů ve shoppingu, nebo při pořízení nového mobilu. Jsme až přehnaně pseudostarostliví a bráníme je proti všemu a všem i škole a učitelům, ale opravdový zájem o jejich budoucnost, který se odehrává na jiném jevišti nás vůbec nezajímá. Lidé naprosto jasně dokáží zaujmout názor na učitelku, ale nezajímá je dopad názoru, činu politika, kterého volili a jehož volbou se v tom čase chlubili.... 


Děkujeme za Vaše názory!