STOP mediální manipulaci a zamlčování informací! Vypínáme Vás!

05.05.2018

 Asi není třeba komentovat detailně česká média, hlavně ta veřejnoprávní. Důvody proč vypínáme od 14. května 2018 na týden Českou televizi, Novu a další média jsou jasné, pokud někomu stále nejsou, v článku naleznete několik videí, kvůli kterým se dá lehce odvodit proč tuto protestní akci pořádáme.
I kdyby klesla sledovanost o 1000 diváků, bude to pro nás úspěch. Musí se o problému manipulace médií a zamlčování informací mluvit, psát, dělat videa, aby bylo povědomí o tomto problému co největší.
Pokud se k protestní akci připojí tisíce lidí, je tu velká šance, že televizním kanálům snížíme zisk z reklamy, protože ta je z logiky věci placená podle sledovanosti.
Bonusem může být i snížení nadšení do práce různých redaktorů. Kdo by chtěl dělat práci redaktora nebo být zaměstnaný v televizi, kterou naštvaní lidé vypínají?
Přidejte se k nám, už bylo dost prázdných řečí, je potřeba něco dělat.
Týden bez televize vydrží snad každý, navíc televizi omezit úplně nechceme. FTV Prima dlouhodobě ukazuje, že umí informovat objektivně, bez vnucování názorů a co je hlavní INFORMUJE.
Proto jsme se rozhodli, že necháváme vypnutou pouze ČT1, ČT24 a Novu.
Když nezapnete televizi vůbec, efekt bude stejný, možná ještě lepší.
Tato výzva, tento náš projekt není mířený jen pro lidi, kterým vadí manipulace, je to i fajn výzva pro lidi, kteří u televize tráví mnoho času. Vypněte ty seriály a jděte raději ven.

14. květen - 20. květen 2018 VYPÍNÁME VÁS!
AKCI BUDEME OPAKOVAT DOKUD NEZAČNETE INFORMOVAT!

Všem vřele doporučujeme projít si celý článek, dole naleznete odkaz na událost založenou na facebooku stránkou

https://www.facebook.com/OtevreneOci2018/

A teď důležitější záběry ze západní Evropy, které k nám tak nějak nechtějí dorazit.
Nejdříve masivní demonstrace v Německu. Proti islamizaci Evropy, Merkel a přistěhovalecké politice EU. Tisíce lidí demonstrují už půl roku, KAŽDÝ TÝDEN! Scházejí se v Rostocku, Drážďanech, ale i dalších menších městech. V České republice o těchto obrovských protestech informovala pouze FTV Prima, DĚKUJEME!
ČT24 - veřejnoprávní televize, styďte se!  

Nejde ale jen o Německo. Ve Velké Británii demonstrují taktéž. Sice ne tak často jako v Německu, ale o to více jsou demonstrace větší. První video je z roku 2017, druhé video z Birminghamu březen 2018. Obě demonstrace organizovala FLA (Aliance fotbalových fanoušků) spolu s válečnými veterány Anglie. 

 

ČT24 - ještě nekončíme, pokračujeme demonstracemi v Paříži o kterých stále mlčíte!

Ve Francii lidé demonstrují už několik týdnů proti Macronovi a jeho reformám. Demonstrací se účastní až 400 000 lidí. Demonstruje státní sektor, ale i soukromý. Železnice v den protestů stávkují. V březnu i dubnu to ochromilo Francii. Zde uvidíte záběry z několika takových demonstrací a nepokoje, které tam páchají antifašisté a anarchisté. Demolují majetek americký firem a bank.  

Jestli jste došli až sem, zřejmě jste se rozhodli podpořit náš protest a televizi vypnete. Pokud tomu tak opravdu je - prosíme, sdílejte tento článek a připojte se k události.
https://www.facebook.com/events/241885133027547/