Stránka STOP Rasistům a Xenofobům, vystavuje malé děti a šíří nenávist, 

26.07.2018

Dlouho jsem přemýšlel, zda podobný článek napíšu nebo to nechám být. Po dnešku to beru jako svou povinnost. Pokud tu máme stránky, které neustále poukazují na jiné, že jsou rasistické nebo pro-ruské,  ačkoliv se tam neříší nenávist pomocí dětí.,.. Průměrné návštšě
Rozhodně článek tohoto typu nechci psát pořád, nikdy by mě ai nenapadlo, že ho psát budu. protože stránky jako je tato nestojí ani za . Ale tentokrát musím, předem upozorňuji, že to nedělám kvůli zájmům mé vlastní stránky (Otevřené oči). Ale vážně kvůli nenávistnému obsahu, na kterém jsou i děti.

A tohle je jedno z nich. STOP rasistům a xenofobům v ČR, čím se tato holčička provinila, že jste vystavili její fotografii pod  "STOP RASISTŮM...." Ona ve svých letech zřejmě ani netuší, co to slovo rasismus znamená a vy ji dáváte k dispozici fanouškům, kteří když vidí  nápis nebo placku "Ortel" vidí nepřítele. Přijde Vám to tedy v pořádku, ano?  Na Vaši obranu zveřejňuji komentáře, co jsi k této rasistce napsal, když jsem se ozval už tam. Nutno dodat, že u na stránce STOP rasistům je obličej nezcenzurován. Mám takový pocit, že zveřejňování malých děí je na facebookových stránkách, bez souhlasu rodičů, trestný čin. Ale nejsem právník a tak to nechávám být...Nemohu mluvit ale za čtenáře, kteří tohle uvidí. 

Že se jinde šíří rasismus s tím nic neudělám,. Já bojuji proti stránce která šíří nenávist a mojí stránku má na seznamu rasistických.  Přitom stránka otevřené oči nic nenávistného nepublikuje. 

Od malých dětí po starší generace.  Fakt sranda, vysmívat se ženám starším ženám

Vím, že moji čtenáři chtějí také potěšit, tak mám pro Vás jednu zprávu. Tato stránka aktivně nahlašuje příspěvky po celém facebooku. Má své lidi ve skupinách vašich stránek, ve skupinách uzavřených. Proto je teď nahlašte, ani ne tak kvůli tomu, že práskaj, ale že práskaj a pak se smějou starý ženám. Takhle se nechová čestný člověk.