K Prague pride se vetře EU, už neví kde ten modrý hadr vystavovat? 

05.08.2018

EU přihlíží islamizaci, Islám nenávidí homosexuály

Ano, už je to tak a nikdy jinak! EU a průvod homosexuálů mají toho tolik společného. EU dělá tichý dozor u cílené Islamizace západní Evropy a zároveň se ta stejná EU bude držet za ramena s lidmi, které muslim v lásce rozhodně nemá. Islám má jasně stanovený pravidla, díky kerým na homosexualitu nahlíží hůře než jen netolerantně, berou ji jako nemoc, na kterou je nejlepším lékem násilí a zabíjení.  
Divím se duhovým příznivcům, že jim to nevadí? No divím - vlastně nedivím, když si vzpomenu, jak pochodující duha v Praze vypadá. Jako sraz lidí s velkou zálibou v erotickém oblečení. Tak snad se trochu ochladí, aby se v tom latexu neupekli. Větší strach začínám mít z toho, že nějaký z aktivistů v latexu nebo tangáčích navlékne své chlapecké dítě do duhových šatů a podpatků, tak jako se stalo v letošním roce v Itálii na LA Pride. 

Opravdu je Prague pride dobrý nástroj proti nenávisti?

Strašné, že? V šesti, možná osmi letech určitě ví, co to dělá a proč má namalovanou pusu rtěnkou a podpatky. Doba je zvrácená a lepší to asi zřejmě nebude. Není tajemstvím, že homosexuálové, kteří svoji orientaci berou jako přírodní úděl, životní osud, se nemají potřebu zviditelnit u této zvrácenosti. Nikdo homosexuálům nebere jejich orientaci nebo dokonce právo na normální život, každý se nějak narodí a musí se s tím naučit žít. Co udělat pochod hrdosti heteráků? Došlo by jich deset a z toho pět novinářů. Zbytek zvědavci. Orientace člověka na stejné nebo opačné pohlaví je prostě daná a rozumně uvažující lidé, a to i homosexuálové, nevidí žádný důvod k tomu, aby vyřvávali v Praze: ,,Já jsem geeey, jsem tepleej." Každýmu je to u prde*e, lidem vadí zvrácenost, jakou na to tito lidé upozorňují a snaží se ze sebe dělat psance, ačkoliv jimi nejsou. Lidem by byl lhostejný i pochod, který se v rámci LGBT hrdosti, procházel na Ukrajině. Protestovala proti němu církev a tradiční rodina, ale pochod homosexuálů se tam prezentoval uplně jiným způsobem, než u nás nebo dál na západ. Na Ukrajině se sešlo několik stovek lidí, ve stejných trikách a společně ukázali, že homosexualita je v rámci přírodních zákonů, normální. A není důvod se za ni stydět. 
To byl také hlavní cíl těchto pochodů hrdosti. Měly přimět lidi s odlišnou orientací, aby se za ni nestyděli.
Což ale začíná mít trochu opačný efekt, při pohledu na chlapce výše v článku nebo na muže níže. Neměli bychom ani opomíjet skutečnost, že LGBT v posledních měsících začíná obhajovat i pedofily. Prý nemohou za to, když znásilní dítě. Ano, možná jsou nemocní, mají absolutně odlišnou orientaci, ale pohlížet na někoho, kdo znásilní dítě, jako chudáka, který za to nemůže? To za chvíli začnou znásilňovat heterosexuálové s odůvodněním, že měli chuť?  

Homosexuálové, na tohle chcete být vážně hrdí? Takové věci ať si dělá kdo chce s kým chce, ale doma a ne na veřejnosti. Nutno dodat, že v rámci globálního vymývání mozků, tyto průvody tvoří i velká část heterosexuálních mladých lidí, kteří trpí potřebou se zúčastňovat "tolerančních pochodů".  Ale muslim vyhrožující homosexuálům nebo útočící na židy, to už je pro ně ale výmysl a propaganda. 

        EU se vtírá mezi stáda
A co tam bude dělat Pulse of Europe? No samozřejmě propagovat EU, koho jiného zmanipulovat v modrou a nádhernou EU než jedince výše zmíněné? 
12 lidí se zúčastní, nejvěrnější z nejvěrnějších. Mají ale problém! V případě, že místo dvanácti lidí dorazí třeba jen jeden, nedokáže nést tak obří vlajku sám. Co myslíte? Jak to dopadne? Zachrání někdo ten velký kus hadru a třeba ve čtyřech ho ponesou roztažený, jako by tam šlo tisíc lidí? Proč si tohle oddělení propagandy EU nezorganizuje vlastní akce? Všude se vláčí s tím obřím hadrem, všude tam, kde je hodně lidí!  Aby to vypadalo, ale my Vám to už moc nežereme ;) 

              

                                                                                                                            Autor: O.O.

Všichni to znáte - sluníčko tam, sluníčko tuhle a argument nikde. Oni se sice o argument snaží, ale ve výsledku je to, jako když mouchu přejede válec, pokud tedy válec nepředstavuje "flastenec" a neargumentuje slovy "ty sluníčkářská ku*do, doufám, že tě muslim znásilní!" V takovém případě s přehledem vyhrává sluníčko, podobně jako vyhrálo Rusko...

Nepochopitelné... Němečtí občané se cítí ohroženi, demonstrují proti kriminálním činům migrantů, policie proti nim nasazuje vodní děla.
Naopak vyhrožující islámský radikály, pod vlajkami Islámského státu, nechává policie být. Bez komentáře. Video původně na sociální síti facebook, ale jelikož se tyto videa záhadně ztrácí ze sociálních sítí, video...

V Drážďanech se dá hovořit už o tradici, která začala na přelomu roku 2017/18 a pokračuje pravidelně každé pondělí až do konce léta. Podle informací hnutí Pegida tyto poklidné a nenásilné pochody Němců budou pokračovat, dokud Merkelová neodstoupí. Další podmínkou pro ukončení těchto procházek je deportace uprchlíků, kteří nedostali v Německu azyl. ...

Mnozí možná stále čekají na odhalení nové facebookové stránky, když nám ta předešlá byla bezdůvodně smazána. Mnohé teď ale zklamu, zatím žádný nový projekt neočekávejte. Za současné situace, která na sociální síti Facebook panuje, by postrádalo jakýkoliv význam vydávat energii a čas na něco, co by bylo během několika dní, možná týdnů, za přispění...