Muslimové v Anglii chtějí právo Sharia, demonstrují za něj ve všech větších městech

11.05.2018

   Občané Anglie se začínají čim dál více obávat islamizace jejich země, která běží v plném proudu. Před dvěma dny jsme psali o polití kyselinou třech mužů před gay klubem. Takovéto útoky jsou v Británii téměř na denním pořádku. Nejde ale jen o zvyšující se počet pobodaných nebo lidí politých kyselinou. 

   Muslimové ve Velké Británii začínají čim dál častěji a ve větších počtech demonstrovat za právo Sharia a výhody pro svoje lidi. 
Na demonstracích oslavují jméno Mustafa, ten kdo zná historii, tak ví, že toto jméno je úzce spojeno s dobýváním Evropy a Vídně v roce 1683. Jak je vidět i na nápisech demonstrantů, muslimové přišli dobýt Evropu a začínají to dávat jasně najevo. 

VŠECHNO TO JSOU REÁLNÉ ZÁBĚRY Z VELKÉ BRITÁNIE! V ROZMEZÍ MAXIMÁLNĚ DVOU LET! TAKOVÝCH ZÁBĚRŮ NA YOUTUBE ALE NALEZNETE ČIM DÁL VÍCE, STAČÍ PÁTRAT!  TAKOVÝ BIRMINGHAM UŽ JE Z VELKÉ ČÁSTI MUSLIMSKÉ MĚSTO, STAROUSEDLÍCI SE STĚHUJÍ PRYČ, KVŮLI ÚTOKŮM MUSLIMŮ! 

PODÍVEJTE SI NA TOTO VIDEO, KTERÉ OBSAHUJE JASNÁ FAKTA O ISLAMIZACI EVROPY A JAKÝM ZPŮSOBEM ISLÁM OVLÁDNE EVROPU, TÉMĚŘ BEZ BOJE. POKUD TO NEZASTAVÍME... Video je z roku 2009!