Uprchlíci jezdí na dovolenou do zemí, odkud uprchli, cestu si platí z peněz daňových poplatníků

23.06.2018

Ilustrační foto
Ilustrační foto

Žadatelé o azyl jezdí  "na dovolenou" do svých domovských zemi. Tyto cesty se stávají čím dál více populárnějšími, podle německé migrační rady, obecně známé jako BAMF.

BAMF uvádí, že je ještě více případů, kdy se žadatelé o azyl vracejí na dovolenou do stejných zemí, z nichž se přistěhovali do Německa a dalších evropských států.

Migranti, kteří tvrdí, že jsou uprchlíci a přesídlili se kvůli násilí a pronásledování ve své vlasti do Evropy. Pravidelně navštěvují země původu s penězi, které obdrželi od daňových poplatníků nové země.

Ačkoli BAMF ví, že existuje ohromný počet těchto případů, nemají potřebné statistiky o přesném rozsahu problému. Problém není tedy izolován, což naznačuje, že jde o velmi běžný a komplexní trend.

Žadatelé o azyl, kterým bylo uděleno povolení k pobytu v Německu, cestují do svých domovských zemí.

Ti, kteří mají v Německu azylový proces, mohou zemi kdykoli opustit, podle BAMF. Pokud se však v průběhu azylového procesu vrátí do země původu, jejich povolení k pobytu skutečně skončí v Německu a žádost o azyl bude zrušena.

Na podzim loňského roku se stalo několik případů, kdy žadatelé o azyl (kteří již obdrželi souhlas) navštívili svou zemi původu. Došlo k zapojení vládní agentury práce, protože žadatelé o azyl obdrželi příspěvky od sociálních služeb. Musíte se zaregistrovat na dovolenou, ale není nutné zadat cíl. Chtějí tedy změnit pravidla tak, aby Agentura práce mohla informovat imigrační orgány.

Podle BAMFu v současné době neexistují žádné zákony, které by jim zabránily v návratu do svých zemí. Některé případy mohou být přijaty jako výjimky ze strany úřadu, stejně jako závažné onemocnění příbuzného.

Pravidla EU nezakazují, aby se migrant vrátil do své země původu. Nicméně BAMF se domnívá, že může vést k tomu, že Německo převezme status uprchlíka. V posledním případě média odhalila, že své peníze co v nové zemi dostanou pak utrácí za dovolenou ve svých domovských zemích. To vedlo k rozzlobeným titulkům a pobouřilo německé občany.

Německo však není jedinou zemí, kde se peníze daňových poplatníků používají na dovolenou do zemí původu. V Eritreji žijí v Eritreji tisíce přistěhovalců. Téměř 50 000 žádostí od migrantů bylo schváleno.

Ve Švédsku existuje problém "prázdninových výletů" po mnoho let a zdá se, že se to nesnaží ani nikdo skrývat. Stalo se to normálním, ve Švédsku bylo přijato, aby se tento typ aktivity objevil. Například mnoho letů v posledních letech se denně přesouvá do Iráku. Syřané chodí na dovolenou a svatební cesty do své domovské země a diskutují o tom v televizi.

Vedoucí liberální strany ve Švédsku Jan Björklund oznámil návrh pro sociální radu. Björklund prohlásil, že "když přijde léto, existuje mnoho rodin, které cestují na Blízký východ a berou s sebou své nezletilé dívky, aby se vdaly do manželství".

Ve Švédsku je obecně uznáváno, že k tomu dojde, ale nebyly učiněny žádné pokusy o zastavení nebo postihování cest, jako je například odnětí povolení k pobytu.


Všichni to znáte - sluníčko tam, sluníčko tuhle a argument nikde. Oni se sice o argument snaží, ale ve výsledku je to, jako když mouchu přejede válec, pokud tedy válec nepředstavuje "flastenec" a neargumentuje slovy "ty sluníčkářská ku*do, doufám, že tě muslim znásilní!" V takovém případě s přehledem vyhrává sluníčko, podobně jako vyhrálo Rusko...

Nepochopitelné... Němečtí občané se cítí ohroženi, demonstrují proti kriminálním činům migrantů, policie proti nim nasazuje vodní děla.
Naopak vyhrožující islámský radikály, pod vlajkami Islámského státu, nechává policie být. Bez komentáře. Video původně na sociální síti facebook, ale jelikož se tyto videa záhadně ztrácí ze sociálních sítí, video...

V Drážďanech se dá hovořit už o tradici, která začala na přelomu roku 2017/18 a pokračuje pravidelně každé pondělí až do konce léta. Podle informací hnutí Pegida tyto poklidné a nenásilné pochody Němců budou pokračovat, dokud Merkelová neodstoupí. Další podmínkou pro ukončení těchto procházek je deportace uprchlíků, kteří nedostali v Německu azyl. ...

Mnozí možná stále čekají na odhalení nové facebookové stránky, když nám ta předešlá byla bezdůvodně smazána. Mnohé teď ale zklamu, zatím žádný nový projekt neočekávejte. Za současné situace, která na sociální síti Facebook panuje, by postrádalo jakýkoliv význam vydávat energii a čas na něco, co by bylo během několika dní, možná týdnů, za přispění...

Včerejší demonstrace v Německu musela policie rozhánět vodními děly. Tisíce protestujících se střelo s antifašisty. Nejsme mediální stránka, pouze se snažíme dostávat záběry z Německa, ale i z jiných evropských zemí, mezi občany České republiky. Facebook tomu brání jak jen může, smazal a zablokoval všechny stránky i účty, které se snažily o to samé...

Po víkendové vraždě jednoho Němce a dalších zraněných (podle informací OrakelDebakel 3 je mrtvým dokonce němec ruského původu), kterou spáchal dle informací medií imigrant/uprchlík, se srotili občané Saské Kamenice (Chemnitz) a demonstrovali proti dlouhodobě trvajícímu násilí ze strany uprchlíků. Německá provládní media okamžitě rozjela proti...

Dnešním dnem nám bylo oznámeno, celkem stručně a jasně - Váš příspěvek "Otevřené oči" porušuje naše zásady komunity, proto byl odebrán.
Stránka se 17 000 fanoušky a týdenním dosahem 600 000 čtenářů je pro ně příspěvek, který se stal nedostupný i pro nás a tím je ztracený i jeho obsah. Koho zajímá, že si s těmi videi dal někdo...

Aktualizace/cenzura se nedotkne jenom příznivců migrace a odpůrců okupačních vojsk Zemana a Babiše. Dotkne se i desítek ufologů, kteří tak rádi třeba morezprav.cz (občas nahlédnu, blázen je ten, který nevěří v nic, ale lež médií sdílí jako první). Morezpráv je tedy považováno za ohrožení demokracie, protože hovoří o UFO a UFO. A o UFO píší hlavně...

Než začnete číst...Článek byl psaný týden před "čistkou" facebooku. Dnes by vypadal jinak :-)
Není internet jako internet

Internet je užitečný, co se týče předávání nových informací, zkušeností, zážitků, je prospěšný obchodu. S internetem jde přece vše mnohem lépe a rychleji! Nebo ne? V článku zkusíme nahlédnout do nebezpečí internetu, nahlédneme do...