V Londýně proběhla demonstrace za svobodu projevu, pochodu se účastnily desítky tisíc lidí

06.05.2018

Akci svolali známé tváře jako je aktivista Tommy Robinson nebo reportérka Lauren Southern - kterou možná znáte z videí, ve kterých dokumentovala násilí páchané na bílích farmářích v JAR. Účastníci akce si nesli transparenty se slovy - ODEJÍT Z EU, CHCEME SVOBODU, BRITÁNIE - POLICEJNÍ STÁT. 


Desítky tisíc lidí se sešlo kvůli přibývající cenzuře na facebooku a zamlčování informací hlavními médii. Několik aktivistů a novinářů, kteří pravdivě informují jsou dokonce trestně stíhaní.  

AKCI SE SNAŽILO NARUŠIT NĚKOLIK ANTIFAŠISTŮ

Policie však situaci zvládla a obě strany rozdělila. 

SNAŽILI JSME SE NAHRÁT VIDEO NA FACEBOOK Z TÉTO AKCE, BOHUŽEL FACEBOOK NEDOVOLIL! ZKUSÍME VEČER PŘINÉST I NA FACEBOOK ZAJIMAVÉ ZÁBĚRY Z TÉTO AKCE. POKUD TO NEPŮJDE, ZDE NA WEBU URČITĚ ČLÁNEK S VIDEI NALEZNETE. 

Link na oficiální web této akce: 
https://dayforfreedom.com/


Při této příležitosti chceme oznámit první úspěch, nevíme jestli je to díky nám, ale lze se to domnívat. Naše videa z demonstrací ve Francii proti Macronovi vidělo totiž už 200 000 lidí. Včera idnes informoval o těchto protestech. 


https://zpravy.idnes.cz/francie-demonstrace-prezident-emmanuel-macron-pariz-pck-/zahranicni.aspx?c=A180505_182524_zahranicni_pmk