Video: Teroristický útok v Moskvě nebo jen nehoda muslimského taxikáře?

17.06.2018

Teroristický útok v době, kdy probíhá v Rusku mistrovství světa ve fotbale?Tento incident se stal v sobotu 16.6.2018 v jedné z ulic Moskvy.
Nehoda nebo cílený útok vozem na lidi na chodníku? Každopádně muslimského taxikáře z Kyrgyzstánu se rozhodli svědci události ihned dostat z auta, pachatel se rozzuřenému davu ale vysmekl a dal se na útěk.  

Taxikář najel do davu zahraničních fanoušků v ulici Lyinka v centru Moskvy.

Následkem incidentu, několik desítek metrů od Rudého náměstí, utrpělo zranění osm lidí, většinou z Mexika.

Jak bylo oznámeno v Ústředním centru pro řízení silniční dopravy Moskevské vlády, viník nehody byl zadržen a je v policejní cele.

Kyrgyzský občan, narozený v roce 1990, byl za volantem taxikářské  společnosti Chekpoint.

Pachatel nehody se pokusil uniknout, ale několik mladých mužů, kteří ve stejnou dobu projížděli nebo procházeli okolím, ho zadrželo.

Řidič taxíku uvedl, že neovládl svůj automobil a najel tak na chodník. Policie prošetřuje obě verze incidentu.

Zdroj:https://rusvesna.su/news/1529166863


V Drážďanech se dá hovořit už o tradici, která začala na přelomu roku 2017/18 a pokračuje pravidelně každé pondělí až do konce léta. Podle informací hnutí Pegida tyto poklidné a nenásilné pochody Němců budou pokračovat, dokud Merkelová neodstoupí. Další podmínkou pro ukončení těchto procházek je deportace uprchlíků, kteří nedostali v Německu azyl. ...

Včerejší demonstrace v Německu musela policie rozhánět vodními děly. Tisíce protestujících se střelo s antifašisty. Nejsme mediální stránka, pouze se snažíme dostávat záběry z Německa, ale i z jiných evropských zemí, mezi občany České republiky. Facebook tomu brání jak jen může, smazal a zablokoval všechny stránky i účty, které se snažily o to samé...

Po víkendové vraždě jednoho Němce a dalších zraněných (podle informací OrakelDebakel 3 je mrtvým dokonce němec ruského původu), kterou spáchal dle informací medií imigrant/uprchlík, se srotili občané Saské Kamenice (Chemnitz) a demonstrovali proti dlouhodobě trvajícímu násilí ze strany uprchlíků. Německá provládní media okamžitě rozjela proti...

Nový styl migrace. Klimatické změny devastují celý svět. Média to přehlíží, změnila se nebo mlží kvůli panice? Na obloze uvidíme krvavý měsíc déle jak dvě hodiny. Zatmění, které nikdo z nás nezažil a už nezažije. Článek ve kterém souvisí vše se vším, pokud dočtete do konce.