Vzpomínky českého odstřelovače na Afghánistán

08.05.2018

VE DVACETI SE OCITL V PEKLE AFGHÁNISTÁNU A NIKDO SE HO NEZEPTAL, JESTLI TO VŮBEC CHCE! 

Kniha popisuje skutečné události z roku 1985 a zachycuje okamžiky života, dvacetiletého desátníka Romana Rusova. Povinná vojenská docházka se blíží a tento příběh mohou nyní prožívat i naše děti. Nic se nezměnilo, jen technologie je vyspělejší a vraždění a manipulace se strachem, je jednodušší. To co se děje teď v režii korporátních společností a centrálních bankovních systémů pod vedením liberálů, se dělo od nepaměti. Lidem začalo peklo na zemi od osídlení jednoho ostrova na zemi. Právě tam se totiž usídlili ti, co řídí svět. Tam je jejich sídlo a tam směřují peníze z celého světa. Destabilizace Blízkého východu a Evropy, začíná právě v Afghánistánů. 


Za hranicí lidskosti se ocitl v Afghánistánu poprvé v životě. Stal se figurkou v rukách globalistických mocností. Nyní má strach z nekontrolovatelné invaze cizí kultury a fanaticky neobrozených náboženských skupin. Je připravený a ostražitý. 

- Nehledejte nikdy pochopení pro válku, protože válka se pochopit nedá. 

- Je to selhání všeho a ztráta lidskosti a člověčenství. 

- Žádná území ani bohatství světa, nestojí za zmařené životy. 

-Pokud poběžíme stále dopředu a budeme chtít pořád víc a víc, válek se nikdy nezbavíme. A tak nedovolme, aby nás bohatství zaslepovalo, protože tam, kde kvůli bohatství druhých existuje chudoba, nespokojeností a radikalizací,vzniká válka.

Knihu si můžete objednat na emailu 
info@zenska-logika.cz
Cena knihy je 350 korun poštovné i s obalem 115 korun.

Zakoupením knihy podpoříte autorku Eva Kashakashvili a její projekty.
100 korun z celé částky jde na fungování webu otevreneoci.cz  
a připravované  projekty. Budeme rádi, když se při objednávce v emailu zmíníte, že jste na knihu narazili přes nás. Podpoříte tím dobrou věc a vlastenectví, které se snažíme probudit, stejně jako autorka knihy.