Zamlčování informací a utlačování lidí co říkají pravdu, se v Evropě rozmáhá

04.05.2018

V České republice už není velkým tajemstvím, že se k nám nedostávají informace ze zahraničí. Ať už jde o protestní akce proti Islamizaci Evropy samotné EU či Istanbulské úmluvě. 
Stejné to je ale i na západě od naší země.  V Anglii proto aktivisté a utlačovaní novináři zvou na demonstraci nazvanou "Day For Freedom", která proběhne v neděli 6.5. 2018 

  Demonstraci v Londýně svolává známý aktivista Tommy Robinson, novinářka Lauren Southern - kterou možná znáte z videí, ve kterých dokumentovala násilí páchané na bílích farmářích v JAR. A další známé tváře aktivistů a novinářů, nejen z Velké Británie... Budeme se snažit případně na naší facebookové stránce přenášet živý přenos z této demonstrace, pokud se to nepodaří, určitě přineseme záběry z akce později i v podobě článku na tomto webu.

Související článek:

   Mnoho lidí na samotném facebooku zažilo blokování příspěvku nebo rovnou zablokování celého účtu, ať na tři dny nebo i měsíc. 
Co je třeba si ale uvědomit, že facebook je zahraniční soukromá firma, která nemá samolepku mediální stránky. Je to prostě sociální síť a její majitel si s uživateli může dělat v podstatě cokoliv. Stejně jako na jiných sociálních sítích nebo seznamkách. 
Takže rozčilovat se ve směru monitoru je trošku zbytečné, stejně s tím nic neuděláme. Když si "Fuckerberg" řekne, že nás zablokují, tak nás prostě zablokují a můžeme se stavět třeba na hlavu. 

   Jakým směrem se právem musíme rozčilovat je veřejnoprávní televize, která nejen, že zamlčuje protesty ve Francii namířené proti Macronovi a jeho reformám, zamlčuje násilí antifašistů a anarchistů po celé Evropě, ale hlavně manipuluje s myšlením lidí.
Podsouvá lidem to, co její majitelé chtějí, abychom věděli a viděli. 
Když jsem se před časem ptal Britů na jejich názor co se týče Brexitu, dostával jsem z 90% stejnou odpověď.   "KONEČNĚ JSME Z EU VYPADLI, UŽ NÁS NEBUDE VYSÁVAT"   
Když jsem pak slyšel na ČT24 pana Teličku, říkal jsem si, jestli se ten pán Telička vůbec Britů zeptal, nebo jestli to jsou jen jeho naivní představy o fungování EU. 
Doporučuji pustit si i toto video, třeba to někomu otevře oči, teď myslím ty, kteří je mají pořád zavřené...Čas 6:50 začíná pasáž o MASS MEDIÍCH.