Média a soc. sítě

Dnešním dnem nám bylo oznámeno, celkem stručně a jasně - Váš příspěvek "Otevřené oči" porušuje naše zásady komunity, proto byl odebrán.
Stránka se 17 000 fanoušky a týdenním dosahem 600 000 čtenářů je pro ně příspěvek, který se stal nedostupný i pro nás a tím je ztracený i jeho obsah. Koho zajímá, že si s těmi videi dal někdo...

Než začnete číst...Článek byl psaný týden před "čistkou" facebooku. Dnes by vypadal jinak :-)
Není internet jako internet

Internet je užitečný, co se týče předávání nových informací, zkušeností, zážitků, je prospěšný obchodu. S internetem jde přece vše mnohem lépe a rychleji! Nebo ne? V článku zkusíme nahlédnout do nebezpečí internetu, nahlédneme do...

Definice:
Rasismus je teorie a ideologie hierarchizující sociální skupiny podle rasového klíče. Rasismus jako politická ideologie se snaží legitimizovat společenské nerovnosti na základě biologických (rasových) rozdílů mezi lidmi.

Dezinformace (z latiny: de = od, informare = vzdělávat, upravovat) je lživá, klamná, falešná informace, která má za...

"Cílem pochodu odpůrců brexitu byl britský parlament, před kterým vyzvali vládu premiérky Mayové, aby umožnila Britům znovu hlasovat o budoucnosti země. Organizátorem akce je skupina People's Vote, podle které není "brexit hotovou věcí", a je proto třeba, aby lidé, kteří s ním nesouhlasí, dali najevo svůj názor. Podle organizátorů se pochodu...

Pravda - slovo, které je v mnoha směrech překrucováno nebo meteno pod koberec. Co hůř, častým jevem nejen u médií, ale u lidí všeobecně, je lež prezentována jako pravda. Nejspíš část čtenářů tohoto webu zklamu. Žádnou "pravdo-hlásnou" senzaci internet nevyplodil. Tento článek přináší definici, rčení a citáty na téma pravda.

Na naší facebookovou stránku jsme nedávno přidávali toto video s americkým komikem. Pod videem se objevil zajímavý názor s kterým se ztotožňujeme.
I vy, nám můžete napsat na facebookové stránce "Otevřené oči" a sepsat to, co máte na srdci. My s Vaším souhlasem to umístíme na našem webu v této sekci.
Jen prosíme, Váš příběh,...